| RAY a întrebat:

Pentru baieti voi aveti incredere in fetele din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Salut Ray!
Pentru inceput ar fi normal sa acordam oricarei fete "prezumtia de nevinovatie".Pe masura ce experientele ne dovedesc ca ne-am inselat, vom fi mai atenti in acordarea increderii.Stii cum se spune: "daca te-ai ars cu ciorba, sufli si-n iaurt"!

24 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Dar oare fetele mai pot avea incredere in ei?

| Green66 a răspuns:

Cum dracu să am încredere în fete/femei când eu n-am nici în mine whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cele de maine sigur au incredere. Doar in robotica femeie.

| RAY explică (pentru Green66):

Imi place raspunsul tau pe bune am sa fac print sa mi-l tatuez pe cele 12 patratele de pe piept

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce tot ai tu cu viitoarea mea nevasta?

| Green66 a răspuns (pentru RAY):

Bine că nu vrei să-l tatuezi pe cele 12 pătrățele de pe frunte oh go on

| RAY explică (pentru Green66):

Cred ca mil tatuez mai jos

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu prea

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Increderea se castiga man.
Se castiga in timp si se poate pierde aproape instantaneu.

| justadream94 a răspuns:

Eu da..pentru ca am incredere in mine in primul rand..si asta imi da siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu am o problema cu viitoarea ta nevasta, am o problema cu tine. Ai injosit fetele/femeile la postul precedent, stii bine.N-ai fost numai tu si am constatat gandirea unor baieti. Asadar, raspunsul meu nu trebuia sa te fi deranjat, e ceea ce ganditi voi.

| lunarwolf a răspuns:

Cât de stupide-s generalizările astea. Fiecare om este diferit, fiecare om are o poveste, un mod diferit de a acționa în anumite situații, o personalitate proprie, o atitudine diferită față de alți oameni etc. E aiurea să crezi că "toate-s la fel" (vai ce nu-i suport pe ăia din Paraziții), adevărul fiind cu totul altul.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Asta e una din greselile foarte mari...increderea in sine e o prostie. Nu poti avea incredere nici in cei mai apropiati prieteni..mai ales in parsivele de 2 lei cunoscute de putin timp. De obicei ala sau aia care e cel mai aproape de tine iti da un spitz in coitze si te lasa in genunghi. Din cauza a doua-trei sute de martalogi grasi urati si tampiti care le tot ridica in slavi pe toate cretinele de pe net.s-a umplut de figurante obosite cu ruj si pe dinti.

| Mussette a răspuns:

Cum sa aiba? De ce sa se riste sa aiba?! E mai bine sa nu aba aceasta siguranta. Cand a incredere in altcineva, de fapt ai increre si in tine si te respecti si pe tine. Cel putin asa consider eu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur, se trezesc bolovani astia ca si mine de astfel, bravo lor, sper ca sa se treseasca tot mai multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca se trezesc, doar dau masca jos.

| RAY explică (pentru Rainmaker):

Toate sunt sfante la inceput asa e, apoi vezi pe cine ai langa tine asa e, dezamagirile sunt prea multe sa mai acord prezumtia de nevinovatie in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta se intampla odata ce incepi sa cunosti un om din ce in ce mai bine, nu neaparat o fata. Ultima impresie facuta, ci nu prima, iti poate spune cum e de fapt acea persoana. Gata, promit ca nu iti mai scriu in niciun post deschis de tine sau comentariu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce? ce tiam facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Bine spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost sa fii sa ai in oricine incredere, nu conteaza genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai devenit suparator si iritant pentru mine, probabil sunt si eu enervanta daca continui sa mai intervin.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu te cunosc,nu ma cunoati, zilnic cunosc oamenii noi, zilnic vad altceva ce sa spun, imi pare rau daca team suparat pe bune, in fine faci ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu sunt oameni.