| tzintar a întrebat:

Pentru fete! Dar si pentru baieti! (neaparat sa precizati sexul si varsta)

Daca nu aveti inhibitii si aveti mai mult tupeu:

1) La ce varsta v-ati indragostit prima oara?

Răspuns Câştigător
| FelixAndrei a răspuns:

La 10 ani, sunt baiat. Ea avea 8 ani si era locuia intr-un apartament la un etaj inferior. Stiu ca ma durea inima ca nu ma baga in seama si asa copil cum eram, sufeream mult. M-a tinut dragostea aceea (neimplinita), aproape patru ani pana cand m-am reindragostit de o alta fata mai apropiata de varsta mea(in aceiasi clasa).

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

La 12 ani.

| tzintar explică (pentru Rockart):

Esti fata, nu?

| Rockart a răspuns (pentru tzintar):

Da, sunt.

| CityOfSatan a răspuns:

Sunt fata, am 16 ani.La 8 sau 9 ani

| Juliiee a răspuns:

Am aproape 18 ani. Si prima data m-am indragostit la 14. Subliniez INDRAGOSTIT; si de atunci am o relatie cu baiatul respectiv happy

| FelixAndrei a răspuns:

La 10 ani, sunt baiat. Ea avea 8 ani si locuia intr-un apartament de la un etaj inferior. Stiu ca ma durea inima ca nu ma baga in seama si asa copil cum eram, sufeream mult. M-a tinut dragostea aceea (neimplinita), aproape patru ani pana cand m-am reindragostit de o alta fata mai apropiata de varsta mea(in aceiasi clasa).

| DeeaMarry a răspuns:

La 12 ani.