| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete! De ce nu va plac baietii care poarta tanga?

24 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Pur si simplu!

| MadRadiologist a răspuns:

Pentru tine: esti un cretin. in primul rand cand cunosti o fata si vrei sa o combini nu o sa ii spui ca potri tanga pentru a te lauda las-o sa isi dea singura seama ca va plac aceeasi chilotilaughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai, mă lași!
Sunt groaznici.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pentru ca nu imi plac...m-i se par niste gigolo de doi banirolling on the floor

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

De ce pe tine e pasioneaza?big grin

| h3r a răspuns:

Ţie ţi-ar plăcea o fată având cuc în faţă?
E cam aceeaşi.

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

laughing))))))))))))))))))))))))

| Pitzipoanca a răspuns:

Tie de ce nu-ti plac femeile neepilate? E jenant ca un barbat sa poarte tanga. Adica... asta e punctul meu de vedere. Cu siguranta nu e singura opinie.

| anka89 a răspuns:

Sincer mie mi se par penibili rau si daca chiar vrea sa ma faca rad atunci sa ii poarte.Nu vad nici o atractie la baietii care poarta tanga.Mult mai atragatori sunt cei care poarta boxerii, care sunt si la moda de mult timp incoacewinking

Baiat care poarta tanga=penibil, groazniclaughing

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Nu trebuie să râzi, poate omul are alte preferinţe! Altfel, mă îndoiesc că ar posta o asemenea întrebare, nu?

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

M-a amuzat comentul tau. calme-tois artemis, nu-s curios de preferintele lui

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

E, păi să fie în sănătatea lui!

| IloveME a răspuns:

Nu am intalnit pe nimeni, dar pot spune ca mi se pare tipic gay!

| raluk27 a răspuns:

Mie nu imi plac nici fetele care poarta tanga. Ce poate fi sexy la un siret intre fese?

| dydu01 a răspuns:

Doamne fereste!
Arata foarte ciudat... Nu mi-ar placea sa vad asa ceva.
Si de ce ne-ar placea?

| mona a răspuns:

Scuza-mi expresia dar lasa impresia ca sunt pe invers

| Azµre a răspuns:

Că le intră ața în cur.

| Auslesse a răspuns:

Pai,din cate se pare, unora dintre baieti le place sa fie ca fetele.adica,se penseaza, se epileaza ( maini+ picioare), isi dau lac pe unghii...
deci...concluzia o poate extrage oricine.

| AsAsInDoLL a răspuns:

Pentru ca nu ii consideram a fi baieti (normali mintal)

| Cristiine a răspuns:

Poate pentru ca e o probabilitate de 90% ca respectivu sa fie gay? rolling on the floor)

| pytyk2818 a răspuns:

laughing buna intrebare mie unu nu imi place asa ceva si nici nu as vrea sa vad ce dracu sunt aia femei sau barbatiiiiiiii barbatul sau baiatul trebuie sa parte chiliti normali sau boxeri bine inteles nu am nic cu aia care poarta tanga da eu unu nu as vrea sa imi vad sotul in tanga sau macar sa mi-l imaginez straight face laughing))))) nici eu ca femeie nu prea port tanga doar cand chiar e nevoie in rest poart ce nu ma jeneaza si ma simt bine!

| DaRkMist69 a răspuns:

Fitiar tanga de rasrolling on the floor)) ca m-ai facut sa ma inec cu sucstraight facerolling on the floor)))))))))))))))

| LolitaHaze a răspuns:

De mere.