| Stefanaaaa a întrebat:

Peste 2 luni este ziua de nastere a viitorului meu sot si nu sti ce sa ii iau, face 23 de ani. Stiu ca isi doreste o cana personalizata, dar nu pot sa ii daruiesc doar atat, am in jur de 1-2 milioane si nu stiu ce sa ii iau. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Pai o cana personalizata si o noapte de amor.Cel mai frumos cadou.Succes:*

| harciog a răspuns:

Izmene personalizate.

| axll a răspuns:

Cumpara-i un portofel frumos. nu te zgarci, nu ii lua unul la 15-20 lei. pune o poza cu tine in portofel. asta te-ar duce undeva la 100 lei, portofel cu tot cu cana. cauta pe net bila magica 8. este o bila de biliard careia ii pui o intrebare, o scuturi si in fundul ei iti va aparea un raspuns. da, nu, sau mai stiu eu ce alte raspunsuri mai are. totul te va duce undeva la 200 lei.

| djmk1988 a răspuns:

Ii poti face cadou si cana personalizata ( slabute pretentii are, norocoaso ) si il poti scoate si in oras seara, dupa, cum au precizat si alti colegi forumisti, o noapte de amor fierbine. Succes!

| Stefanaaaa explică (pentru axll):

Ms frumos de idee. Chiar avea nevoie de un portofel. nu prea poarta el, dar daca e de la mine sigur il va purta dupa el.