| Calinm22 a întrebat:

Peste 2 săptămâni plec din țară să muncesc și aș vrea să știu dacă am cum sa trec de verificarea bagajelor înainte de îmbarcarea in avion fara sa mă fac de rușine că dețin jucării sexuale, pentru că dacă deschide bagajul in public o sa le găsească.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te angajezi la puf în Germania?

| mihai69 a răspuns:

Ziceai că le pui în bagajele de cală. Pe alea nu le verifică nimeni. Nu în public cel puțin.

| relian a răspuns:

Sigur or sa le vada la verificare pe ecran, or sa rada aia de tine laughing bine nu se uita lumea, se uita doar cei care controleaza acolo bagajele cu scanerul ala, nu-ti desface bagajul.

Dar vor face ceva glume inre ei pe seama ta, asta cu siguranta.
Dar ce-ti pasa, oricum tu nu cvorbesti cu ei, nici no sa te intrebe ceva legat de asta.
Doar in cazul in care ai geanta plina cu asa ceva, atunci normnal ca te iau la intrebari, pentru ca multe astfel de chestii arata ceva afaceri, nu maie ceva de uz personal sau cadou laughing.

Daca ai bagaj la cala, e mai bun sa le pui acolo, nu te verifica nimeni la bagajul ala, no sa stie nimeni ce ai acolo.

Ca idee la ce munca pleci, de ai nevoie de jucarii genul asta? Acolo daca chair ai nevoie de asa ceva, nu poti cumpara? Ai intrat pe TPU sa te faci de cacao laughing sincer si eu ma amuz de chestia asta ce ai intrebat pe aici, dar tie daca ti se pare in regula, nu vad de ce tiar fi rusine ca vad aia la aeroport, pentru ca aia garantat le vor vedea, la scanarea aia nu scapa nimic.

Barbat cu jucarii sexuale laughing aia da, e bun si asa rau, esti cumva gay? Daca esti gay zii sa stim sa ne luam de tine, sa te luam la 11 metri ca si asa nu au ajuns fotbalistii la 11 m asa sa avem pe cine lua laughing

| Miruna333 a răspuns (pentru relian):

S-a trezit si homofobul de la sat. O să-ți iei într-o zi câțiva pumni bine meritați daca ai tupeul sa spui aceste lucruri și cu voce tare happy

| relian a răspuns (pentru Miruna333):

Adica,despre ce rahat vorbesti? Ia sa vad care vine sa dea pumni, astia homosexualii, erorile naturii, sa vina ii astept? Esti si tu printrei ei, ori de ce le tii partea?
Nu am nimic cu voi, dar tinetiva rshatu acasa, nu in public.
De la sat zici? As vrea sa stau la sat, dar nu am eu norocul asta?
Vreau la sat dar linga un oras ceva, mai aproape.

Da am tupeul sa spun cu voce tare.Rebututile sa se manifeste acasa, nu in public.

| Miruna333 a răspuns:

Nu e nicio rusine, toata lumea are acasa. Daca veneai cu o ditamai papusa gonflabila, mai ziceam. Daca nu ai lichide in bagaj, nu au de ce sa te opreasca sa te controleze, stai fara griji. Rusinea exista doar in capul nostru

| Agafonnicu18 a răspuns:

Atata timp cat nu ai lucruri dubioase in bagaj care sa semene cu arme cutite etc nu iti desface nimeni bagajul.Doar ei o sa vada in monitor?