| Calinm22 a întrebat:

Peste 2 săptămâni plec din țară să muncesc și aș vrea să știu dacă am cum sa trec de verificarea bagajelor înainte de îmbarcarea in avion fara sa mă fac de rușine că dețin jucării sexuale, pentru că dacă deschide bagajul in public o sa le găsească.

10 răspunsuri:
| Agafonnicu18 a răspuns:

Atata timp cat nu ai lucruri dubioase in bagaj care sa semene cu arme cutite etc nu iti desface nimeni bagajul.Doar ei o sa vada in monitor?

| Miruna333 a răspuns:

Nu e nicio rusine, toata lumea are acasa. Daca veneai cu o ditamai papusa gonflabila, mai ziceam. Daca nu ai lichide in bagaj, nu au de ce sa te opreasca sa te controleze, stai fara griji. Rusinea exista doar in capul nostru

| mihai69 a răspuns:

Ziceai că le pui în bagajele de cală. Pe alea nu le verifică nimeni. Nu în public cel puțin.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te angajezi la puf în Germania?

| relian a răspuns:

Sigur or sa le vada la verificare pe ecran, or sa rada aia de tine laughing bine nu se uita lumea, se uita doar cei care controleaza acolo bagajele cu scanerul ala, nu-ti desface bagajul.

Dar vor face ceva glume inre ei pe seama ta, asta cu siguranta.
Dar ce-ti pasa, oricum tu nu cvorbesti cu ei, nici no sa te intrebe ceva legat de asta.
Doar in cazul in care ai geanta plina cu asa ceva, atunci normnal ca te iau la intrebari, pentru ca multe astfel de chestii arata ceva afaceri, nu maie ceva de uz personal sau cadou laughing.

Daca ai bagaj la cala, e mai bun sa le pui acolo, nu te verifica nimeni la bagajul ala, no sa stie nimeni ce ai acolo.

Ca idee la ce munca pleci, de ai nevoie de jucarii genul asta? Acolo daca chair ai nevoie de asa ceva, nu poti cumpara? Ai intrat pe TPU sa te faci de cacao laughing sincer si eu ma amuz de chestia asta ce ai intrebat pe aici, dar tie daca ti se pare in regula, nu vad de ce tiar fi rusine ca vad aia la aeroport, pentru ca aia garantat le vor vedea, la scanarea aia nu scapa nimic.

Barbat cu jucarii sexuale laughing aia da, e bun si asa rau, esti cumva gay? Daca esti gay zii sa stim sa ne luam de tine, sa te luam la 11 metri ca si asa nu au ajuns fotbalistii la 11 m asa sa avem pe cine lua laughing

| Miruna333 a răspuns (pentru relian):

S-a trezit si homofobul de la sat. O să-ți iei într-o zi câțiva pumni bine meritați daca ai tupeul sa spui aceste lucruri și cu voce tare happy

| relian a răspuns (pentru Miruna333):

Adica,despre ce rahat vorbesti? Ia sa vad care vine sa dea pumni, astia homosexualii, erorile naturii, sa vina ii astept? Esti si tu printrei ei, ori de ce le tii partea?
Nu am nimic cu voi, dar tinetiva rshatu acasa, nu in public.
De la sat zici? As vrea sa stau la sat, dar nu am eu norocul asta?
Vreau la sat dar linga un oras ceva, mai aproape.

Da am tupeul sa spun cu voce tare.Rebututile sa se manifeste acasa, nu in public.

| Miruna333 a răspuns (pentru relian):

Pai atunci sa se interzica afectiunea si atingerile de orice fel, pentru orice sex. Se saruta un cuplu, hetero sau homo, sau tinut de mana, amenda si inchisoare. E mai bine asa?

| relian a răspuns (pentru Miruna333):

Saruturi si mingieiri de care spui e ceva normal, natural, is instrincte de perpetuarea speciei.
Eu nu-s de acord nici cu cei hetero care se ling pe strada, mi se pare ceva gretos sa faci asa ceva in public.
Asa un pupat scurt, o impratisare merge, tinut de mina merge la hetro, pentru ca arata ceva natural, arata ca acel cuplu e unu normal, ceva fireasc.
Dar sa se tine de mina 2 lingai laughing sai mai vada si copii, dai dreacu de handicapati, bulaniti sa nu le mai trebuiasca de altadata.

Deci nu pentru orice, homosexuali sa nu se tina de mina in public, nu mai zic cacaturi, sarutari si mai stiiu eu ce, pentru ca nu-i ceva firesc, public, is copii, care vad si ce gindesc acei copiii?

Mie mi se pare o chestie care nu ar trebui sa se arate in public, este o defectiune, acei oameni, acum pe bune, is defecrti, sa fim seriosi, aia normali nu-s, asa ca ce fac vin in public sa imi arat defectele, mai ales astea de natura reproductiva laughing

Esti schiop, aia e, nu ai incotro, nu ai cum sa ascunzi, ai o boala la fel, dar homosexualii, nu soro, sa faca ce vor la ei acasa, pentru ca aceste practici nu-s firesti, nu-s naturale.

Nu am spus ca is impotriva lor, dar sa faca chestiile alea la ei acasa nu in public, asta e tot si pe scurt.

Un barbat si o femeie, da se pot atinge in public, dar la fel, asa un sarut scurt, un tinut de mina, sau de brat, nu rahaturi.
Asa e cand le lasi liberatati si le permiti, ti se urca in cap, defectii astia.
Auzi vor casatorii laughing de as fi sincer iti zic, leas spiune da fratilor veniti, Iasi baga intr-o camera si i-as bulani, bataie la curu gol happy0 nava casatorie, sau schimbare de sex, duva dreacu de oameni dusi cu pluta.

Eu cred ca acesti oameni, nu toti au fost, sau sunt asa, unia au devinit si ca au vrut, vazind si permitindule, uite asa unia, ajung din normali la cine stie ce timpenii.

Idiotii din America, ca sa vezi ce rahat, in anii nu stiiu care 70-80, o femeie a dat statu in judecata ca nu avea voie sa fadca avort, o cistigat, s-a schimbat legea in favoarea femeilor, sa permis avortu.

Dupa or sarit si homosexuali cu rahaturile lor ca si ei au drepturi, sincer nu stiu de ce li sau permis toate astea.
In sf de atunci sa ajuns la situatia actuala.Anu trecut bosorogii de la curtea suprema or anulat legea aia cu avortu si acum a devenit avortul ilegal.

Dar uite faza, sa anulat legea care permite femeii sa faca avort, dar nau anulat nimic referitor la ce s-a dat tot atunci pentru homosexuali.

Logic, daca ai anulat o lege care a dus si la favorizarea homosexualilor, nu ar trebuie sa le-a nulezi si alora ce drepturi sau dat atunci?
Adica acu pentru unia muma, pentru alti ciuma sau cum? Nu mi se pare abvsolut deloc corect ce s-a intamplat sau cum se procedeaza. Pt ca acea femei sau actiunea ei a dus la acele libertati atit pentru femei cit si pentru homosexuali.
Acu vii si anulezi doar cea fost pentru femei si alsi libertatile homosexualilor asa, e magarie pe fata.

Dai dreacu de homosexuali, sa stea in crucea masaii acasa la ei sa-si faca de cap nu in public, nu sa se casxatoresca, ba vor si copii laughing ce naiba unde sa ajuns.
Nu le ajunge cas tolerati, au vrut si mai mult, acum vor si mai mult, si pentru ce? Sincer homosexuali in general nici nu-s cine stie ce de capul lor nici sub alte aspecte, sa zici vai mari specialisti, mari descoperitori, is ca niste copii, sau femei de alea sclifosite, a sa is majoritatea laughing

| Miruna333 a răspuns (pentru relian):

Mi-e mila de tine si sper sa iti iei bataia mult meritata intr-o buna zi. De facut bine, nu te mai faci