| MadalinGheorghe a întrebat:

Poate parea absurd pentru unii dar va rog frumos sa nu radeti. Nu am mai avut o iubita de 4 ani si acum nu mai stiu cum sa cuceresc o fata, fac greseli si nu mai am incredere in mine. Va rog frumos dati add la madalin.ge

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Madalin,fiecare are sarmul lui de a cuceri o fata nu trebuie sa iti predeie cineva cum, si ce fel sa cuceresti o fata.Greseala e omeneasca fiecare face greseli in viata sa stii.trebuie doar sa iti recapeti increderea in tine si totul va fi okwinking. Funda?

| MadalinGheorghe explică (pentru Barbiiiiie):

Bagi idul meu?

| DeeaMarry a răspuns:

Nu suntem noi persoanele in masura sa iti dam ajutor. Nu de alta, dar nu vom reusi.
Te sfatuieste o persoana care trece printr-o situatie asemanatoare cu a ta: Mergi la un psiholog cat mai repede!
Nu ai idee cate complicatii pot interveni in viata unui om atunci cand acesta nu are incredere in propria persoana. Crede-ma, doar un psiholog te poate ajuta sa iti recapeti increderea in tine!