| Lala_9173 a întrebat:

Poate sa isi dea seama prietenul meu daca mai sunt virgina sau nu?

L-am mintit pe prietenul meu ca nu mai sunt virgina si as vrea sa ne incepem viata sexuala.
Nu ii pot spune adevarul pentru ca va reactiona urat si poate chiar ne-am desparti pentru ca l-am mintit. Ce alta varianta mai am?

Răspuns Câştigător
| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Daca vei sangera isi va da seama ca erai virgina, dar poate ai noroc si nu o sa sangerezi, altfel nu ai cum sa il pacalestisad. sau daca iti curge sange poti sa-i spui ca ai avut himenul elastic si ti s-a rupt dupa mai multe contacte sexuale, nimerind tocmai atunci

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer ar trebui să-i spui adevărul poate o să aibă o reacţie pozitivă, vorbeşte-i frumos şi fă-l să înţeleagă motivele pentru care atunci l-ai minţit. Oricum o să-şi dea seama. Şi aşa o să fie şi mai ok pentru tine!

| nathalie a răspuns:

@lora nu mai e virgina(cred)
poate dar cu greubig grin iti dau id meu si iti explic cum sa faci sa creada ca esti virginasmug

Răspuns utilizator avertizat
| Lala_9173 explică:

Ms mult de raspunsuri happy

| edy_5846 a răspuns:

In plus, daca nu'i veni spune, isi va da seama si te va durea pe tine cand o va baga. daca ii spui poate e ok si o sa faca sa iti placa si tie happy

| lays a răspuns:

Sigur isi va da seama.doare,acum depinde de fiecare, mai mult mai putin, si sigur nu te vei putea abtine si se va vedea pe fata ta.mai bine spune-i decat sa ajungeti pana acolo.si totusi. daca s-ar desparti de tine pentru ca i-ai zis ca nu mai esti si de fapt esti. ce mai cauti cu el?

| shtephie a răspuns:

Cred ca se va bucura ca esti virgina!
Fii sincera cu el!

| marya a răspuns:

La unele fete li se rupe hilmentul chiar cand fac miscare...

| lilstar a răspuns:

Eu cred ca va trebui sa ii spui adevarul. Oricum o sa isi dea seama cel mai probabil si ii spui ca iti ea teama sa ii spui adevarul...etc. Eu cred ca se va bucura sa stie ca esti virginahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine faci ce crezi u ca e bine :*

| kissyou a răspuns (pentru nathalie):

Da-mi si mie ID tau pls:*