| Daniel1asx a întrebat:

Poate sa rămână însărcinată daca o înghițit lichidul care iesa inainte de sperma?
rog seriozitate va rog

8 răspunsuri:
| Anna71 a răspuns:

Nu. Poate rămâne însărcinată doar dacă lichidul ajunge în vagin, altfel e imposibil.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da spermatozoizii ajung din stomac la ovar

| Anuskaa a răspuns:

Cati ani ai? Nu recomand sa faci sex daca nu stii ca se poate obtine o sarcina!

| BebeSexologultaunn a răspuns:

Nu,decat daca bea un bidon intreg
semnat bebica sexologul

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?
Tu ai habar pe unde ies copii? sau crezi ca-i aduce barza?

| Daniel1asx explică (pentru Violleta2022):

Am 17
deci nu poate sa rămână nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru Daniel1asx):

Ba, ej nebun? Cum sa ramana daca inghite? Doar sa ii mai creasca vreo masea de minte. Mai informeaza-te despre asta, ca esti aerian. Ai tot netul la dispozitie.
Si cica lumea era proasta acum cativa ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Daniel1asx):

Jenant, sa fii ditamai baiatul de 17 ani si inca nu ai habar ca copii se FAC si IES numai prin vaginul femeii?
De cand femeia ramane gravida prin gura?
Asta ai invatat tu in clasa a VII-a la ora de biologie si anatomie umana?