| DMV a întrebat:

Poate un tip hetero sa fie cu o fata bi?
Am un prieten, Andrei, care este cu o tipa de vreo luna, care s-a dovedit sa fie bi. Toate bune si frumoase pana cand ajung la o discutie si afla cum ca ea a fost impreuna cu o fosta prietena de-a lui. Deci el e impreuna cu fosta prietena a fostei sale prietene. Ce credeti despre asta?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Se poate, daca tipul e ok cu asta. Cel mai clar exemplu e iubitul meu, care e straight, eu sunt bi. I-am zis de la inceput ca ma atrag si femeile si a inteles asta. Dupa cum am avut si relatii cu barbati carora nu le-a picat bine vestea asta. Dar depinde. Daca el o intelege si accepta cu tot cu latura asta, pot avea un cuplu foarte deschis si echilibrat.

10 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Psiholoaga you rule for me! :X

| Andra_3863 a răspuns:

Mai nu zic ca nu se poate.straight face dar e posibil sa inceapa sa se simta prost.straight face adica sa aiba ceva de genu` [asta e cu mine sau cu aia?:O] laughing cred...nu zic ca ar trebui sa fie neaparat asa.laughing parerea mea...thinking adica cum ar fi sa iasa cu ea in oras si ea sa se uithe dupa...alta laughing dupa altu' nu e frumos dar suna mai acceptabil.laughing

| canarita a răspuns:

Poate o fac si in 3... n-ar fi rau, nu? Pe mine ma lasa rece astia hetero, care cred ca nu stiu sa fac sex cum trebuie nici cu unii, nici cu altii, de-ai tot plimba ursul de colo -colo

| cribus a răspuns:

Bravo ei ca a fost sincera

| DMV explică:

Tocmai ce am fost cu Andrei si cu prietena lui la o bere. Sunt amandoi ok, chiar faceau glume: l-a surprins uitandu-se pe lung dupa una si a inceput si ea a inceput sa comenteze ca ii place mai mult de alta laughing

| selef a răspuns:

Interesant de experimentat.

| sigmanet a răspuns:

Depinde de tip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate...sa fiu in locul lui...nu mi-ar displacea cu douabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca au ceva in comun de la inceput