| dianabbb a întrebat:

Pot ramane insarcinata dacă m-am frecat cu iubitul meu din picioare 3 minute fără ca el sa ejaculeze sau sa aibă orgasm? În condițiile în care avusese orgasm înainte cu 3 ore separat și mie tocmai imi trecuse ciclul?

7 răspunsuri:
| StartedAunt97 a răspuns:

Puțin probabil, iepurașilor, mereu sunt șanse sa rămâi dacă nu facă "frecați" protejat, dar sunt foarte foarte mici!

| HazelEyes77 a răspuns:

Ar fi o minune biblica sau ceva supranatural daca s ar concepe o sarcina in modul asta.

| dianabbb explică (pentru HazelEyes77):

Esti sigura? Sau vreo boala ceva

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai asa, trebuie sa faci sex.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru dianabbb):

Nu cred ca ai luat vreo boala in modul asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma o sarcina in primele 8-9 zile ale ciclului menstrual (inclusive zilele de menstruatie) este mica spre imposibila in proportie de peste 95% in cazul in care ciclul menstrual are mereu o lungime de peste 27-28 de zile. Multa sanatate1

| dianabbb explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu pot rămâne