| Delia9900 a întrebat:

Pot să mă mărit și eu?

5 răspunsuri:
| Intrebare2134 a răspuns:

Ia vezi poti

| Robert2526 a răspuns:

Normal ca poti! zi cu cine vrei sa te mariti si mergem toti sa il obligam sa te ia

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca tu esti userul Delia8995, nu, poti sa te mariti cu barbatul de care ai facut rost in pat. https://www.tpu.ro/......ne-in-pat/
Pt maritat iti trebuie o relatie serioasa cu un barbat normal, nu cu un "alpha male"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ne ceri voie? Ce varsta ai? Daca ai 15 ani nu poti sa te mariti, daca ai peste 18 ani da fa ce vrei

| Alin1126 a răspuns:

Te ține cineva captivă? happy Doamne, ce intrebare! Comanda de pe wish un soț și te vei laughing mărită îndată ce ajunge (2-3 săptămâni) rolling on the floor