| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa ramai insarcinata daca nu faci sex, doar te masturbezi? Marinela

13 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

rolling on the floor) hai ca esti tare rolling on the floor)))) nu ai cum lol laughing)

| Pearl01 a răspuns:

Buna! In momentul in care te masturbezi singura, nu ai cum sa ramai insarcinata, cu ce? cu degetul, vibratorul...no chance. Insa daca te masturbezi cu prietenul tau, chiar daca n-o faci, exista mici sanse sa fie pe degetul, vibratorul etc lichid preseminar sau chiar sperma daca te atungi de partener si fara sa-ti dai seama sa-ti bagi inauntru. Atunci daca chiar, depinde, insa asa, nu sunt riscuri. Ai grija ce folosesti pentru masturbare, sa nu te ranesti.

| Mikutza98 a răspuns:

Nu e posibil...

| Roxx123 a răspuns:

Lollaughingnu mai speria fata, nu ai cum

| CristinaTaranu a răspuns:

Da, colectezi niste spermatozoizi intr-o sticuta si in timpul masturbarii ti-i torni in vagin. Sansele sunt... enorme.
Daca te masturbezi, in schimb, cu coada de la matura(am mai vazut si intrebari de astea), nu, nu ai cum sa dai nastere la maturici.

| Salahadin73 a răspuns:

Dupa intrebarea ta cred ca ai sub 12 ani

| ReiVaN a răspuns:

Eu sunt Medic Doctor cu doctorat luat la Corra cu 10 lei si da, in urma studiilor mele ramai gravida 100 % daca aerul iti atinge ...intimitatea.

| Jakoban a răspuns:

Stai,stai,stai nu mai spune asta ca cine te aude te si crederolling on the floor

| LolaLollita a răspuns:

Nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi rămâne însărcinată prin masturbare!

Rămâi însărcinată DOAR dacă prietenul îşi introduce penisul în vaginul tău şi ejaculează acolo.

Toate cele bune.

| LineGuide a răspuns:

Vreau sa vorbim liber, iti dau un id la mesaje, contacteaza-ma!

| LineGuide a răspuns (pentru CristinaTaranu):

Draga Alina, voi faceti biologie la scoala? Spermatozoizii mor in contact cu aerul!

| Lidia_Lidi_1998 a răspuns:

Nu te teme stai kill