| kikizzz a întrebat:

Poti sa ramai insarcinata fara penetrare si fiind virgina?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Dar am o idee foarte faina numita prezervative, puteti sa le incercati ca sa nu va mai stresati dupa.

| kikizzz explică (pentru Wr3nch):

Suntem de putin timp impreuna si inca nu vrea, in plus doar ne am jucat putin dar fara frecare. posibil sa fi sarit putin in jurul vaginului dar s-a sters imediat... mentionez ca e virgina si mi-a zis ca trebuia sa i vina ciclul acum 2-3 zile. cred ca e doar o intarziere si nu am de ce sa-mi fac griji

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă ajunge spermă la intrarea în vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă, cumva, ajunge lichid seminal, adică spermă accidental pe sau în vagin, atunci e probabil.

| antonix a răspuns:

Doar daca esti fecioara Maria