| anonim_4396 a întrebat:

...POvestea incepe asa imi place de o fata, am pus un pariu cu un prieten (Care ii e destul de apropriat) sa o pup ce sa fac? sa o sarut? (cu mine se comporta super ok... cand ma vede ma pupa pe obraz chesti) si daca da cum sa o faclaughing ca nu putem sa fim singuri, gen prin surprindere mergE?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai cere-i voie sa o pupi pe obraz si faci cu ea pariul jumi-juma.

| TuRneR01 a răspuns (pentru neutrino):

M-am gandit si la astalaughing dar am zis sa nu fiu chiar asalaughing SA castig un pariu sa sar s-o pup fara sa vreahee hee dar o sa incerc asa ca macar aflu daca ma place sau nu daca nu imi iau o palma si asta elaughing

| BaietzashuL a răspuns:

Du-te pe la spate si pup-o, daca nu prinde-o intr-o situatie cand e apropiata de tine, stati amundoi pe o banca, etc. Si o saruti, poate o sa ii placa si ei dar daca nu iti da o palma si castigi si pariulwinking.

Funda?!

| Ane_Ana_Maria_1995_XgYc a răspuns (pentru BaietzashuL):

Iuu ce dragutlaughing

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Eu zic so saruti fara sa stie surprindeo o sa se simta bine si o sa se gindeasca mult la asta, si apropo daca o place poate o sa jungeti si la o relatie!smug Sunces:*