| chiftelutacrocanta a întrebat:

Presupunand ca sunt singuri fara sexul opus langa ei,daca barbatii se descarca sexual prin masturbare, femeile cum se descarca sexual?

12 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Mancand ciocolata.

| Oana92 a răspuns:

Tot prin masturbare laughing Masturbarea nu e doar pentru barbatiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

laughing Nu cred ce vad rolling on the floor

Dar ce, prin sperma se elimina tensiunea sexuala? Nevoia de sex se echilibreaza dupa un orgasm (care, btw, nu e obligatoriu sa fie insotit de ejaculare). E valabil si in cazul femeilor...nu substanta pe care o elimini scade tensiunea sexuala, ci orgasmul si actul in sine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Nu te mai chinui... :-J laughing)))))

| aXy99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Si femeile pot ejacula...nu sperma, desigur. In plus, ar trebui sa stii ca prezenta dopaminei reprezinta un factor al eliminarii tensiunii sexuale. Ejacularea, exact cum a spus si Oana92, nu este oblilgatorie. In plus, teoretic, fetele chiar se pot masturba la nesfarsit, nu au nevoie de o pauza ca noi barbatii.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da ce sperma inseamna satisfactie sexuala? lol... ai auzit de orgasm?

| cineva666 a răspuns:

Doamne laughing))))))) ce curios este acest omulet

| Seba2013 a răspuns (pentru aXy99):

Dopamina are de-a face cu tensiunea nu cu eliminarea tensiunii.
Si-au schimbat stiinficicii parerea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tot masturbare

| Kira5854 a răspuns:

Probabil e o tipa care nu stie cand sa se opreasca din degetel, lasa ca iti explic eu, atunci cand nu te mai mananca, nu te mai scarpini, ce parere ai de asta?laughing

| Kira5854 a răspuns:

Saus e uita la altii cum se masturbeaza