| Djdavid400 a întrebat:

Prietena mea are 18 ani iar eu 17. Mi-a propus sa întreținem relații sexuale și am fost de-acord dar când a venit mom nu am putut sa îmi mențin erecția ca sa aibă loc actul sexul propriu zis...adică nu am reușit sa o penetrez.Eram foarte stresat deoarece ea a mai avut experiențe sexuale in trecut dar Pt mine era prima data.Ii spusesem ca am mai făcut-o dar și-a dat seama ca nu.Ea a zis ca nu e nici o problema și aștepta pana ma simt pregătit dar mă simt fr prost de atunci! S-ar putea sa am o problema? E de la stres?

9 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Ai fost stresat si incordat in momentul acela si nu te ai lasat in voia simturilor. In schimb ai avut in minte ca trebuie sa te ridici la anumite standarde si asteptari pe care ea le ar fi avut fiind mai experimentata ca tine. Era prima data si nu ai de ce sa te simti jenat. Sexul ca si alte chestii in viata trebuie exersate ca sa devina din ce in ce mai bune. Cu siguranta la urmatoarele dati nu vei mai avea probleme de genul cu conditia sa te relaxezi si sa te bucuri de clipele intime petrecute alaturi de iubita ta.

| flixbuster a răspuns (pentru HazelEyes77):

Zice bine @HazelEyes77.

As adauga ca te-ai sabotat singur cand ai mintit-o ca ai mai facut-o inainte. Cum baietilor le plac virginele au si fetele (cu exceptia virginelor, desigur) placerile lor la baieti virgini happy Eu zic ca fata asta fiind mai mare (si experimentata) decat tine oricum te-a "mirosit" dinainte (tu zici ca s-a prins in timpul). Daca i-ai fi zis adevarul ai fi fost si tu mai relaxat si ar fi fost si ea libera sa te ajute (asa nu a putut sa te trateze ca pe un virgin).

Daca fata a zis ca e ok sa incercati din nou, stai bine. Cere-ti scuze ca ai mintit-o, poate te ajuta sa te relaxezi. Data viitoare roag-o sa conduca ea si fa ce iti spunewinking

| Holiday a răspuns:

"Ea a zis ca nu e nici o problema și aștepta pana ma simt pregătit..."

Vezi ca e doar un fel de a spune. Daca nu "te simti pregatit" repede se duce la altul. Asa ca nu pierde timpul, relaxeaza-te si treci la treaba. Nu e asa greu.winking

| HazelEyes77 a răspuns (pentru flixbuster):

Merci frumos!

| mihai69 a răspuns:

Dap. Stresul omoară sexul.
Calm, relaxare, distracție și lasă lucrurile să curgă de la sine - o să meargă „uns"!

| ShamelessQboy a răspuns:

Te-ai stresat si te-a inhibat ideea ca nu ai sa reușești, probabil nici ea nu a participat destul sa te ajute sa te relaxezi!
Ar fi fost o soluție de moment, suna un prieten!

| Emilian65 a răspuns:

Ai fost stresat cu ideea ca fata respectiva își va da seama ca tu ești începător. Mai încearcă și poate va fi ok.

| Ionescu_Robert_1980 a răspuns:

Va fi mai bine data viitoare si incearca sa fii relaxat

| SorinelCopilu a răspuns:

Ba **** du-te la sex shop si cumparatai ce va pentru o ejaculare intrziata si ia-ti si o pastila de viagra si ***-o pe gagicata si ai sa vezi dupa ceti spune