| bestkent a întrebat:

Prietena mea se afla peste hotare,eu nu am posibilitatea sa merg incolo,toti stiu ca dragostea la distanta e cam complicata! dati-mi va rog vreo idee cum pot sa o uimesc cu ceva, sa-i fac ceva placut, mai ales ca vine ziua indragostitilor? ceva interesant! eu nu prea am idei.

4 răspunsuri:
| Seyko a răspuns:

Iesi afara, gasesti un loc cu multa zapada si ii scrii " Te iubesc foarte mult si numele ei "

| Danysan a răspuns:

Incearca sa ii trimti un Imens Buchet de Flori dar o sa te coste.

| bestkent explică (pentru Seyko):

Am facut asta.multumesc))

| bestkent explică (pentru Danysan):

Mam ghindit si la asta.dar e cam complicat, trebuesc careva chestii bancare, dar eu nu ma prea pricep la asta, si, chiar e cam costisitor))((