| anonim_4396 a întrebat:

Prietenii lui( baiatul pe care-l plac) imi zambesc mereu cu gura pana la urechi, isi dau coate cand ma vad, ma privesc insistent surazand, ma intreba ce fac, etc...mi i-a prezentat odata si de atunci tot primesc astfel de "tratament" din partea lor.
Oare le-a spus ceva? Adica de ce ar reactiona asa?
De multe ori ma amuza comportamentul asta al lor laughing, dar incerc totusi sa citesc printre randuri.Se pare ca nu-mi iese daca va intreb pe voi.
Funda.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristinaTaranu a răspuns (pentru paradis89):

Daca m-as fi referit la "taticutul/fratiorul" meu...n-as mai fi pus intrebarea la"dragoste si sex". Nu e asa greu de inteles ce am scris... data viitoare cand nu intelegi, ocoleste intrebarea respectivului.

Răspuns utilizator avertizat
| Kennziiie a răspuns (pentru paradis89):

*palm face* ''PRIETENII LUI (BAIATULUI PE CARE-L PLAC) '' E ASA GREU SA CITESTI?! mai du-te tu pe la o biblioteca. straight face

Acum, sa revenim la problema ta. Daca arati bine, inseamna ca ei isi dau coate gen ''Uite-o ma si pe bunoaca asta'', daca fac asta de ft mult timp, inseamna ca au aflat o barfa picanta despre tine sau ceva de genul acesta. cel putin eu asa cred. Bafta>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Kennziiie a răspuns (pentru paradis89):

''prietenash'' e postata Anonim cum cracii mei s-o editeze?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Kennziiie a răspuns (pentru paradis89):

Din cate se pare, nu.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Kennziiie a răspuns (pentru paradis89):

''Fratica'' frumos vocabular, de unde l-ai adoptat? Din gang? 1, sunt fata dragule :* 2, eu vorbeam strict despre aceasta intrebare, care este postata ANONIM. O intrebare postata ANONIM nu are cum sa fie editata. Eu nu-mi imprastii asa-zisa prostie. Observ insa ca tu o faci din plin happy. Noapte buna :]