| Ioana_9117 a întrebat:

Prietenul meu se cam da la altele chiar daca e langa mine. el imi spune ca glumeste si ca nu am de ce sa ma supar si totusi incep sa nu mai am incredere in el.cum sa il fac sa ma iubesca numai pe mine? sa fiu cea mai buna pentru el? sa ii atrag atentia cand "ii fuge privirea"dupa altele? funda.

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Hmm saluty
Asta fac si eu, cu prietena mea! asa suntem noi nesimtziti! Insa nici voi nu sunte`ti prea departe de noi! Si de iubit te iubeste, numai pe tine, insa daca ii fuge ochii dupa alta "c`est la vie" bine ca nu ii pic! Ideea sta in felul urmator, daca sti sa il ti langa tine sa nu fuga la altele, ee OK, daca nu inca odata "c`est la vie" cu ocazia asta invetzi cum e cu joaca asta! dar daca sti poti sa pui si tu problema asta, sa il faci pe el sa se agite sa nu te piarda, si o sa vezi reactiile lui, uite prietena mea a reusit laughing dar toot ma mai uit dupa fete, asa suntem noi, altu nu face mama! Atata timp cat te are pe tine te place, daca fuge de langa tine hmm poate nu ii dai toot ce trebuie! Hmmm Georgiana are ceva idei interesante, ideea este sa stii sa il provoci, joaca-te cu el, aaa si inca ceva nu tu trebuie sa agatzi ci el! el alege si tu esticu verdictul, daca nu iti lace dai papucii, app am eu niste papuci roz, mie nu imi plac daca vrei tii dau tie! fi un pic mai aspra si o tzzaara de indiferenta nu strik, si incearca sa nu devina monotona situatia! succes si nu fi naiva! big hug
Distractie placuta!

14 răspunsuri:
| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

Buna! Prin aceeasi problema am trecut si euhappy si am rezolvat-o.Cand prietenul tau mai face chestia asta pune-l sa aleaga intre tine si celelalte fete. Daca intr-adevar te iubeste o sa ramana cu tine.Si ca sa fie numai al tau incearca sa fii mereu altfel, sa nu fi trista atunci cand esti cu el k se va plictisi si pleaca la alta.Nu ii da din prima ce-si doreste k o sa stie ca obtine tot ce vrea. Intreaba`l ce stie sa faca pentru un sarut, de exemplu si fi mereu originala. :*
Eu asa am facut si e ok.sunt de fff mult timp cu el si nu mai am probleme k se uita dupa altele.I-am pus conditia: ori eu ori ea? si m-a ales pe mine.
Incearca asa si poate iti va dovedi ca te iubeste cu adevarat. Sper sa mearga.Bafta!:*big hug
Astept fundablushing

Răspuns utilizator avertizat
| Lulu1987 a răspuns:

N-ai ce sa-i faci! cauta-ti pe altul.asa o sa fie intotdeauna! o sa ai de suferit mai tarziuwinking

| Picasso a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Fidel in ce sens? fidel e sa nu te inshele? ce inseamna a inshela? hmm iarashi dubios laughing a nu si-o trage cu alta, asta inseamna pentru mine! pentru tine ce inseamna? tooate? adica a inshela la propriu, adica ce am zis eu mai sus, a inshela cu privirea si muuulte altele, iti zic eu k si tu sti sa insheli, mai ales cu privirea, si eu inshel cu privirea fara sa vreau, cand imi sare`n cale un fund d-alka bombat si bun, doar nu ma voi uita pe cer? O sa incerc sa vad de dupa el, Insa transparent nu prea e,, atta ette! tongue asa ca astia fideli "piese scumpe"!

Răspuns utilizator avertizat
| Picasso a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Oooo daa, pai ma daca te uiti la fete, hmmm eu cred ca n-are nk, adica sa nu te uitziu si tu preaa "ciudat" dupa se uita pretenu tau dubios la tine tongue fi si tu mai subtila, atat la fete cat si la baieti tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Picasso a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Pai daca estinesuferita, mai lasa si tu de la tinr, asa poate poate o sa ai si "prieteni" tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Picasso a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Bine nesuferitoo cum zc tu tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Picasso a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Asa este, daa se poatee, intodeauna fetele au dreptate, si noi suntem aia de vina! m-ai inshelat eu sunt de vina! s-a inchis la non`stop
toot eu sunt de vine, este adevarat "asa este, cum zc tu "

Răspuns utilizator avertizat
| Picasso a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Pai daca tu zc, adica daca estifata daaaaa ai dreptate, daca estibaiat " sti tu aia care nu prea "stie tot " atunci nu ai dreptate tongue