| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu se ia cu cea mai buna prietena a mea in brate,iar eu cu toate ca sunt geloasa nu lasam asta sa se vada, dar in ultimul timp m-am certat rau si cu el dar si cu ea.ea mi-a spus ca nu simte nimic pentru ea si ca nu poate sa-mi faca asa ceva.Atunci cand o ia in brate ea sta.Credeti ca ma minte ca ea chiar simte ceva pentru el.Bine ca el face asa doar ca sa ma faca geloasa si ei sunt in aceiasi clasa.

Răspuns Câştigător
| rox13yy a răspuns:

Te cam ia de proasta, sa iti zic asa pe romaneste, nu te merita daca face asa.Impuneti punctul de vedere ori cu tine ori cu ea, stai calma baietii mai sunt.Nu merita sa suferi pentru un baiat de genu

13 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Pff, clasa a 5a esti?
Joaca-te cu papusile.

| alllllllllleee a răspuns:

Sunt a 8a

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Nu esti cam mica?
in fine te ia de proasta

| alllllllllleee a răspuns (pentru Amelya02):

Nu draga sunt a 8a

| Doddoo a răspuns:

Pai daca el tine la tine si chestii daste nu ar lua alta fata in brate si prietena aia a ta daca sta inseamna ca ii placelaughing.
Daca as fi fost in locu tau as fi paruit.o pe aia si pe elthinking hmm ii dadeam o palma si ii dadeam una la **** asa si ii dadeam papuciiwinking

| alllllllllleee a răspuns (pentru Necsoiu_Robert_1990):

Nu sunt cam mica

| rox13yy a răspuns:

Daca prietena ta sta cu el nu ar mai trebui sa o numesti prietena ci falsa, ar trebui sa iti gasesti un baiat mai bun si sa ii lasi pe ei.Li se vor intoarce candva

| alllllllllleee a răspuns (pentru rox13yy):

Mersi mult:*

| alllllllllleee a răspuns (pentru rox13yy):

:*

| alllllllllleee a răspuns (pentru rox13yy):

Sti cum sa fac pagina pe google?

| rox13yy a răspuns (pentru alllllllllleee):

Cu placere, sa nu te lasi calcata in picioare de un baiat

| SakonSIUkon a răspuns:

Cand il vezi sarutand-o atunci sa ajungi la banuieli cu ce a gresit baaitul dupa ce ca i-ai luat aspectul? Orice baiat se mai imbratiseaza cu prietene e doar un gest de amicitie.

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Ba cati ani ai? esti in a 8 tot mica esti ce nu intelegi ca te ia de proasta