| andrei995159 a întrebat:

Problema: imi e prea frica!
am 12 ani si niciodata n-am pus mana pe fund, dar simtmereu o tentatie straight face
am o colega de varsta mea care are un corp invidiat si tare as vrea sa-mi incerc norocul dar imi este frica ca ma spune la diriginta si cheama parinti la scoala si alte alea. niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

Nu are nimic daca pui manda pe un fund ...doar nu sare in sus pentru asa ceva incearca dupa o sa vezi ca no sa-ti fie frica nu e greu big grin bft

13 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Asta da problema, fa-ti o gagica si pune-i mana pe fundlaughingdesi esti prea mic pentru din astea

| eSc a răspuns:

Da-mi id-ul ei plz!happy
App:esti un bou dc pui mana la fund? Esti dependent sexual?

P.S sa nu uiti id : te rog happy

| yonutz1 a răspuns:

Ce e cu tine ma?

Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica a răspuns:

Puiut daca vrei, facem practicalove struck poti sa ma pipai fara inhibitiilove struck

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru eSc):

Nu esti tu obsedatu' sexual care ii cere id-ul? Penibil.

| andrei995159 explică (pentru elasexygagica):

Am 12 ani straight face

| elasexygagica a răspuns (pentru andrei995159):

Si ce? nu iti fie fricalove struck sunt mai mica k tinelove struck hai ca nu musclove struck

| ROB3RT89 a răspuns (pentru elasexygagica):

Ce vrajeala pe capu tauhee heeia-l de barbat, o sa se sature elhappy

| eSc a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Eu nu`s obsedatstraight faceApp cauta in dictionar cuvant si mai vb ok?

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru eSc):

Da' ia gandeste tu inainte sa vorbesti.Cica "frate, esti dependent sexual?".Da' cine e ala care cere id-ul ei? Doamne, ce patetic.

| eSc a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Doamnestraight faceDaca i-am cerut id sunt dependent?"Ce patetic"Uita-te la numele tau...
Nu inteleg ce e asa ciudat sa ceri id-ul unei fet.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru eSc):

Hai,taci,ca esti greu de cap.Te prinzi greu, lol.N'are rost sa discut cu persoane de genul astaoh go on.U freak.