| Michele7 a întrebat:

Pun această întrebare la categoria asta pentru că are legătură. happy Cei care aveți TPU de mult timp, sunt sigură că-l știți pe utilizatorul corbulalbrosu. El era cel mai activ pe gategoria dragoste și sex, mai știe cineva ceva de el? Nu am un scop anume pentru care întreb asta. Pur și simplu, n-am mai văzut răspunsuri din partea lui aici de mult timp. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El era un membru foarte activ al acestei comunități. Nu era zi în care sa nu intre și să răspundă la întrebări.
Chiar daca ar fi luat o pauza, nu ar fi fost atât de lungă.
Vârsta înaintată+pandemia de Covid din anul acelea, consolidează și mai mult ipoteza decesului său.

14 răspunsuri:
| Michele7 explică:

Categoria*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de părere că este decedat.
Am stat de vorbă cu el pe Google Hangouts (când încă exista), mi-a trimis cateva poze cu el. Era în vârstă, avea, din câte îmi aduce aminte, vreo 72 de ani la vremea aceea (prin 2019).
Observ că nu a mai fost activ de 2 ani ceea ce mă face să cred că datorită vârstei, plus dispariția sa în plină pandemie de Covid, că a decedat datorita acelui virus, chiar în acea noapte de 10 Iunie.

| Michele7 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut că nu mai era activ aici din 2021. Și eu tind să cred că probabil este decedat.

| 4evergentleman a răspuns:

Mie mi-a dat ultimul răspuns apoi a murit parca pe data de 10 iunie, imediat a murit după ce mi-a dat mie ultimul răspuns, de atunci nu o mai intrat deloc, aveam alt cont nu contul asta, pe vremea aia și mama decedase de covid, o mulțime de oameni.

| Fatamuntilor a răspuns:

CE repede mai,, omorati'' oamenii!
Daca un user nu mai este activ, nu insemna a murit!
2 ani, nu e mult.sunt altii care au aparut si dupa mai multi ani.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da frate am văzut ca nu mai raspunde. e tare rău tipul mi-e dor de el

| Lrs2015 a răspuns:

A decedat

| Violleta2022 a răspuns:

A iesit la pensie si s-a retras.

| Violleta2022 a răspuns:

Vin totusi si te intreb: de ce ti-ai facut cont nou pe TPU si nu ne-ai scris de pe cel vechi?

| Andreeaioana20 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ca poate si ca vrea. Care e problema?

| sammie a răspuns:

Eu zic să-l întrebi de ce nu mai intră. laughing

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Din păcate nu îl omorâm noi... Dar într-adevăr dânsul a decedat sad. Era un domn în vârstă și tare tare cumsecade. Chiar îmi pare rău că nu mai este printre noi.

| Michele7 explică (pentru Violleta2022):

Stai să mă gândesc... thinking
Oh, păi poate nu mai am acces la vechiul meu cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna. Eu cred ca este de luat in considerare cel putin si varianta in care el pur si simplu a renuntat la site si are o noua viata. Nu poti stii sigur niciodata daca nu ai ceva concret.