| Parazit93 a întrebat:

Sal TPU happy am o mare problema
m am indragostit de prietena mea cea mai buna care o cunosc de aproape 2 ani. eu m am sarutat cu ea dintr o prostie si de atunci a inceput sa imi placa la nebunie sad si acum nu stiu ce sa fac? chiar sincer nu as vrea sa ii spun ca o plac pentru ca nu stiu daca relatia o sa fie de durata lunga si mi e frica ca dupa aia si prietenia se strica sad ce sa fac va rog ajutati-ma sad
Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Frate uite cum faci.mergi la ea si pui fata de catelus(fetele mor dupa asa ceva) apoi ii spui.Suntem prieteni de mult timp si te cunisc mai bine ca orice alt prieten al tau si as vrea daca si tu vrei sa incercam o relatie. daca spune ca nu ii arata P**a si sigur sare pe tine

15 răspunsuri:
| namerr a răspuns:

Paii.smug se spune ca relatiile se bazeaza pe prietenii.Ar trebui sa incerci. Daca nu ii vei spune ce simti iti va parea rau mai tarziusad.Crede-ma.Ai putea sa ii spui in joaca..Sa vezi cum reactioneaza.In functie de asta ii vei spune ca e doar o gluma sau ca vorbeai serios.In caz ca te respingestraight face..Totusi nu strica prietenia dintre voi.:*Sper ca te-am ajutat.>big grin

| lascuiulian92 a răspuns (pentru shadow72):

rolling on the floor)) buna asta

| Parazit93 explică (pentru shadow72):

Frate P.la o avut o in mana big grin si nu a sarit asta e problema big grin
si cam petrec mult timp cu ea pentru ca o vad zilnic, si cateodata ma enervez cat de oarba e si nu si da seama ca o plac sad

| shadow72 a răspuns (pentru Parazit93):

Se poate sa isid ea seama. icnearca sa te joci cu ea.joacate cu ea.o ridici o iei in brate si "din greseala"mai scapi mana pe un san ceva un fundulet. daca nu spune nimic incearca sa o saruti si o intrebi apoi daca ia palcut si daca ar mai vrea unul

| Parazit93 explică (pentru namerr):

Pai asa in joaca i am spus-o des. si de un timp in coa la fiecare mesaj imi scrie te iubesc, dar P.L.M. nu prea cred ca vb serios straight face

| Parazit93 explică (pentru shadow72):

Pai faza tare este de fiecare data cand o vad ea vine la mine in brate, si daca ii pun mana pe fund sau pe piept nu zice absolut nimic. nu stiu ce sa mai cred. stiu ca cu alti baieti se comporta altcumva.

| shadow72 a răspuns (pentru Parazit93):

Sau faci o chestie indrazneata.cand vorbesti cu ea ii spui:mai Cimentina sau cum o cheama pe ea, ne stim de mult timp si cred ca amsentimente pentru tine, ce spui legam o relatie sau ramem cei mai buni prieteni?

| Parazit93 explică (pentru shadow72):

Sincer mi e frica ca daca zice nu sa nu se strice prietenia care o am de atata timp cu ea

| namerr a răspuns (pentru Parazit93):

Hmm..Pai zii ca vreii sa discuti cu ea ceva foarte important si seriosthinking sau.fa-o geloasa..si asa iti vei da seama daca te placethinking

Răspuns utilizator avertizat
| Parazit93 explică (pentru namerr):

Am incercat o si pe asta dar am dat gres sad chiar nu mai am habar ce sa fac.

| Enache_Georgica_1994 a răspuns (pentru Parazit93):

Frate eu in locul tau incercam cum a zis baiatul ila de sus sa ii puui asa o intrebare de joaca sau cand e bine dispusa poate va spune da sper ca te-am ajutat si like pentru cine ma inspirat si pe mine prima data!

| shadow72 a răspuns:

De stricat prietenia cu ea nu ai cum sa o strici..in cel mai rau caz o sa se rusineze ea si nu o saiti vorbeasca cateva zile.Nu ai nimic de pierdut.In locul tau o invitam seara sa stam amandoi pe o banca ceva si "din greseala"o iei de mana.Dar nu pui palma ta peste a ei,o apuci de mana iar daca strange mana si ea si te tine treaba e ca si rezolvata. Apoi te dai usor langa ea si te duci cu gura si ea, usor iar daca nu se misca de acolo, daca nu se da inapoi incepi sa o saruti. Daca sta la pupat ii spui ce simti pentru ea.
Nu ai nimic de pierdut, curaj iti trebuie.
In locul tau eu m-as fi bagat pe ea in momentul in care te-a lasat sa ii pui mana pe sani fara sa spuna nimic.
Sa intri sa imi spui ce ai facut, chiar sunt curios.Stiu sigur ca o sa mearga dar sunt curios daca o sa ai curajul sa o faci

| allynNa20 a răspuns (pentru Parazit93):

Inseamna ca fata chiar se abtinelaughing sau, prietenia voastra e mult prea tare ca sa se supere din gesturile tale de a o agatahee hee
Asa sunt si euwinkinglaughing

| Parazit93 explică:

Deci fratiilor happy ea a ramas ieri peste noapte la mine happy si am sarutat o pe gat si i am pus mana iarasi pe fund si pe piept, nu a zis nimic dar am observat ca a devenit ffff rece dupa un timp. ce sa ma fac? nu o mai inteleg de loc