| PDI a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare. Vorbesc cu o fata pe mess si o intrebare ce mai face si ea zice ca vorbeste cu fostul.Si eu am zis cum vorbeste cu fostul ca eu sunt actualul nu fostul(am zis in gluma).Si ea a zis ca nu sunt actualul poate viitorul.Ce ins asta?

Răspuns Câştigător
| HappyGrumpy a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi, intreab-o pe ea, poate vre sa-l faca gelos pe fostul, deci poti avea o sansa dar daca e colega, ai grija ce faci, daca iese prost o sa ramaneti sa va ocoliti, si sa va ignorati reciproc, zilnic in acelasi loc. daca prietenia voastr inseamna ceva. satai cuminte. daca nu profita de ocazie.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu este nevoie sa concluzionezi asa direct ca te place, poate ca si fata a spus tot in gluma - avand simtul umorului.
Daca tu stii ca intre voi sunt relatii mai "sentimentale" poate ca a stiut ea ce vrea sa spuna.

| PDI explică (pentru JoshuaNNN):

Suntem colegi si ne intelegem ff bine

| JoshuaNNN a răspuns (pentru PDI):

Nu conteaza ca sunteti colegi, conteaza daca va intelegeti bine ca niste amici doar sau ca mai mult de atat...

| valy101998 a răspuns:

Inseamna ca are de gant sa te paraseasca sad

| PDI explică (pentru valy101998):

Nu sunt cu ea