| VineMiticaBossu a întrebat:

Uitati care e faza, am ultimul timp am inceput sa flirtez cu cateva fete.Una dintre ele i-a spus unui bun prieten de al meu ca imi place de ea.NU sunt indragostit de ea, eu doar incerc sa imi fac mai multe prietene fete.Ce sa fac? Sa o las sa creada asta sau sa ii arat ca nu e asa? Stiu ca suna stupid, dar pentru mine e importantlaughing. Mutumesc ca ai citit.

2 răspunsuri:
| edyboss88 a răspuns:

Buna.frate eu cred ca ai trebui sa-i spui pentru o fata este foarte important o chestie din asta si sa nusi faca iluzii crede-ma ai face ceva bun sa-i spuiwinking

| VineMiticaBossu explică (pentru edyboss88):

Daca nu ma place si-ar face iluzii?