| cosmi123 a întrebat:

Sall am 11 ani si vreau sa agat o fata ei ii place de mine dar ii place mai mult de un baiat care are tot 11 ani cum pot sa o indepartez de el si s o apropi de mine sau decat sa o apropi de mine dau funda si fata are tot 11 ani si sunt clasa a 5 a

Răspuns Câştigător
| dr33ams a răspuns:

Ba frate am trecut si eu prin aceasta sitoatie. Incearca sa iesi cu ea si inca cateva fete pe afara si jucati adevar si provocare si ii dai sa te sarute pe gura si alte provocare asta cu sarutatu o dai ultima si vezi ca daca o sa vrea inseamna ca te placebig grin dar dai provocari mai grele ceva in genu linge pe jos din astea. Bafta big grin asa am facut eu si a mers! Funda.

16 răspunsuri:
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Coplias dragalas. Prima data invata sa scrii, apoi asteapta sa mai cresti si dupa aceea eu iti dau cate sfaturi vrei!winking

| RalucaScumpika a răspuns:

Pai depinde de fata incearca sa afili de a prietenele ei ce-i place de exemplu plimbarilee romantice ( eu nu pot stii ce vrea ea dar mie asta imi place... de fapt in general fetelor)... dupa ce afli incearca sa o inviti in oras sa-i iei o floare sau un ursulet dar depinde de relatia dintre voi ai grija sa nu o incurci ( daca nu suntefi foarte apopiati incearca doar complimete).Sau cel mai bine asta sigur nu o sa dea gres vorbeste deschi cu ea. Bafta!

| teocica a răspuns:

Eu iti dau parerea unei fete
spune-i sau dai flori sau nu uita de ziua ei sau dai un lantisor cu BFF tu ai o parte si ea are una thumbs up
scrie-i pe yahoo
dai temele
scoateo in oras
daca are un nume de sfant trimite-i mesajwinking
SUCCES

| deeapanda a răspuns:

Ii dai un lantisor din bombonele, crede-ma o so dai pe spatebatting eyelashes

| mkmk a răspuns:

laughing))))))))rolling on the floor)))))))))cu magnetu' laughing))))))))

| Azµre a răspuns:

Copilaș drăgălaș furi tu fata din coteț?! Ne coaptă ne nimic? Ai impresia că te crezi în basme?

| Alissss a răspuns (pentru deeapanda):

rolling on the floor)))

| Vintila_Crina_1994 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa o rasfeti, ca asta le place fetelor, mai nou.

| chazz a răspuns:

Eu zic sa mai astepti ca nu e varsta potrivita de fete..mai bine iesi cu baietii in fata bloculuihappy
Nu am sa te jignesc deoarece este mic.
Acuma faci ce vrei tu eu doar ti-am zis.
La clasa a 5a fetele nu sunt serioase si viseaza hannah montana si nu mai stiu eu ce.
Numai bine!

| chazz a răspuns (pentru teocica):

Dai temele? lantisor? rolling on the floor
ce crezi ca este sluga?
parerea unei fete?laughing de 10 ani?sad

| chazz a răspuns (pentru RalucaScumpika):

Plimbari romantice la clasa a 5a?laughing

| RalucaScumpika a răspuns (pentru chazz):

Ce altceva poate face in a 5a noara nu o sa o duca acasa laughing

| chazz a răspuns (pentru RalucaScumpika):

E clar ca nu e timpul sa aiba o prietena.

| RalucaScumpika a răspuns (pentru chazz):

Cam da...dar na...

| VineMiticaBossu a răspuns:

Nu faci nicio relatie de succes in clasa a 5-a.Mai cresti si dupa aia "agati fete". Asta e realitatea.Nu ma asculti? O sa ai in cel mai bun caz o relatie de o saptamana, o prostie copilareasca.Succes!

| cosmi123 explică (pentru dr33ams):

Mersi