| AncutzaSexy a întrebat:

Sall.Am 24 de ani am facut s. x cu prietena mea(acum 2 zile) si acum nu prea mai simt nimic pentru ea. vreau sa ma despart de ea dar ma doare inima daca ea suferecrying crying Cum as putea sa ma despart de ea fara sa sufere? Funda si vot

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Nu este frumos ceea ce vrei sa faci. Ea tot o sa sufere si daca i-ai spune in cele mai frumoase cuvinte. Mai gandeste-te!

8 răspunsuri:
| aba a răspuns:

Esti un animal de om.bagati mintile in cap esti un bou mare.ea sa oferit tie si tu o alungi.esti un animal prost ai profitat doar tu si specimenele ca tine le-as impusca in pul*. boule esti un prost daca o lasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mai reflectezi asupra acestei ideei, sentimentele vin si trec.
Poate e ceva de moment si eu zic sa nu te pripesti cu deciziile pentru ca ar putea sa iti para rau dupa.

| mikamary a răspuns:

DapA ce o **** o lasi, ca orice pampalu
au oh go on

| RyugaHideki a răspuns:

Nu fa prostia sa te desparti de ea. Ii vei duce dorul dupa ce va luati adio. Poate sa cada intr-o depresie iar atunci orice este posibil si nu ai vrea sa o ai pe constiinta.
Petrece-ti mai mult timp cu ea. Daca prietena ta a facut-o cu tine inseamna ca chiar te iubeste si chiar a simtit sa iti arate ca te iubeste foarte mult prin ati oferi ce are ea mai depret. Sentimente sincere si corpul ei.

| BlackScorpion07 a răspuns (pentru aba):

Mi`o placut faza cu "te-as impusca in pul*"rolling on the floor

| xMoTaNeL a răspuns:

Daca e prima oara care ai babardit'o mai asteapta o saptamana si dupa desparte'te de ea.nu asa brusc ca nu'i treaba. Daca nu e prima oara n'ai de ce sa-ti faci griji poti sa te desparti de ea fara problema.
Parerea mea...N'are rost sa mai stai cu ea dk nu mai simti nimic pentru ea. eventual mai fteo de 2-3 ori sa-ti faci treaba dupa aia pleci.hee hee

| Criiistinutsa a răspuns:

straight face Nu esti sanatos. Pana sa se culce cu tine era buna, nu? Acum dupa ce ti-ai indeplinit scopul...:@. Sa nu te desparti de eastraight face!

| georgexxl a răspuns:

Dami id ei si sa o fac sa te uite