| AncutzaDragutza97 a întrebat:

Sall! nu stiam unde sa incadrez intrebarea, asa ca am decis k asta e cea mai vizionata. Am un baiat in clasa de care NU imi place si nici el nu mi-a dat semne k m-ar placea. de obicei imi zicea k sunt batuta in cap, tampita etc. inasa de cand a inceput scoala, nu a mai facut asta, din potriva, vine la mine la banca, le face pe fetele dein gasca lui "nebune" si chiar azi dimineata s-a intamplat cv relativ ciudat :O prietena mea sta in banca cu un prieten de-al lui, iar baiatul de care va spuneam vine la prietenul lui si fac un salut al lor, dupa care ce credeti? mi-a zis "anca bate palma!" mi venea sa rad, dar m-am conformat, am batut palma si el a plecat. mai tarziu,(eu venisem cu doua codite prinse) ma intreaba (citez)
-Anca, cine ti-a facut cozile?
-Eu. Ce e mare lucru sa iti imparti parul in doua parti egale si sa-l prinzi?
-Nu te cred, tu o crezi? (o intreaba pe prietena mea, care zice ca nu stie)
Dar sunt prinse la aceeasi inaltime, sunt egale, de-aia am intrebat.
Am incheiat citatul happy
acum nu stiu ce sa cred, ma place, nu ma place. mie nu mi-a placut niciodata de el si nici nu am de gand sa fim impreuna, dar macar sa stiu cum sa ma comport cu el. din cate il cunosc, nu o sa-mi spuna k ma place(asta in caz ca ar fi adevarat). mie imi convine oarecum stuatia, deoarece fetele din gasca lui ma invidiaza si 2 din ele chiar au fost impreuna cu el. in clasa e considerat cel mai spiritual(si eu il conside la fel), si fetele il plac putin(in afara de mine). am spus ca imi convine situatia pentru ca daca el imi da atentie, iar lor nu le mai da, o sa ma invidieze si mai mult si astfel ma pot razbuna pe ele pentru ca sunt niste parashute care comenteaza la adresa mea.
Ms :* k ati avut rabdare sa cititi. va rog, fara opinii aiurea. cel mai bun rasp primeshte funda, dar nu imediat, adica sa vad daca e advarat, si dupa aia.

Răspuns Câştigător
| aleceandra a răspuns:

Este posibil sa te placa.dar bucurate de atentia lui.nu cerd k e un lucru rau mai ales ca el nu ar recunoaste k te place niciodata

5 răspunsuri:
| Al3xAnDe3r a răspuns:

Asa sunt baietiii...winking si eu fac asa ca o fata de la mine din clasa dar eu am recunoscut ca o plac

| Arekandera a răspuns:

Nu inteleg de ce te ascunzi dupa deget! e evident ca si tu il placi din moment ce iti faci atatea probleme legate de el! si daca tu nu al placi pe el, de ce iti*convine*ca el nu le da atentie celorlalte fete? pai daca nu placi o persoana, nu iti pasa cui ii da atentie si cui nu.sunt sigura ca peste ceva timp o sa-ti recunosti tie insuti ca il placi! nu poti fi cu o persoana pe care nu o placi, dooar sa fii invidiata sau sa te razbuni pe cine stie cine!

| AncutzaDragutza97 explică (pentru Arekandera):

Sunt colega cu el din cls 1 asa ca am avut timp pana acum sa il plac, dar nu am facut-o. imi convine k nu le da atentie celorlalte fete pentru ca sunt niste parashute, dupa cum am spus. cat despre razbunare, nu cred ca stii atat de multe pe cat stiu eu despre razbunare. am vazut o groaza de filme cu razbunare, care nu sunt SF si in fiecare dintre ele personajele principale se folosesc de altii pentru a-si atinge scopul. si cum ar putea sa-mi placa un baiat imatur care se schimba dupa cum bate vantul, care asculta parazitzii si jigneste fetele, chiar daca sunt cele pe care le urasc? categoric NU il plac si m-am gandit de muuuulte ori la faza asta si am cercetat adanc in sufletul meu si NU il plac. sper ca ti-e clar.

| AncutzaDragutza97 explică (pentru Arekandera):

Si nici nu am de gand sa fiu cu el EVER! nici prin gand nu-mi trece!

| Arekandera a răspuns (pentru AncutzaDragutza97):

Ooo...easy! poate nu e cazul tau,dar sunt persoane care iubesc fara sa-si dea seama! si ma rog,cam cate stii tu despre razbunare? crezi ca viata e ca in filme? nu ma pun eu tine,dar pot sa te fac cu ou si cu otel pe aici! pune mana pe carte si lasa visele, termina o facultate, un master si apio mai vb cu mine.