| magibuci a întrebat:

Sall sunt editor de poze si vreau sa stiu daca ati vrea poze de profil sau walpaperuri personalizate pentru orice eventualitate aceasta este adresa mea https://www.facebook.com/cazacu.ion.3?ref=tn_tnmn
scuze de categorie :)))

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Fain, mă poți "personaliza" lângă Sonny Flame?

| SilviaDulcik a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu parinti, ei sigur te pot indruma pe calea cea buna.

| Adrian37 a răspuns:

Dragute poze dar inca nu esti la un stadiu prea avansat pentru a face poze destul de bune pentru walpapere sau poze personalizate dar poti sa mai exersezi happy

| magibuci explică (pentru h3r):

Sigur ca pot trebuie doar sami trimiti cererede prietenie si le voi face!