| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot decalota penisul adica sa trag pielita aia?
Va org spuneti-mi nu vreau sa ma bag in operatii si sa merg la urologi, multumesc! normal funda

Răspuns Câştigător
| dany2696 a răspuns:

Esti prea tanar, nu este nevoie de nici o operatie, dar cand faci baie ai putea incerca usor sa o decalotezi chiar daca te doare putin este o chestie de igiena, risti sa apara o infectie acolo...bafta si funda!

7 răspunsuri:
| 3lFiTzU a răspuns:

AM 12 ani

| dany2696 a răspuns:

Cati ani ai?

| 3lFiTzU a răspuns (pentru dany2696):

| 3lFiTzU a răspuns:

Multumesc mai astept raspunsuri si atunci voi decide cine va primi funda

| mucosul a răspuns:

Daca incerci sa o decalotezi cate putin in fiecare zi, nu vei mai avea aceasta problema, si incearca sa nu te masturbezi(daca o faci) s-ar putea sa risti o infectie grava pentru ca nu ai penisul decalotat.

| andrey663 a răspuns:

Ce e asa de greu? Eua m 13 ani si l-am decalotat la max de vreo 2 ani.Adica din clasa a patra fac asta.

| 3lFiTzU a răspuns (pentru mucosul):

Nu ma masturbez