| andreirobert15 a întrebat:

deci, imi place de o fata ( cea mai buna prietena ) azi am iesit cu ea cum iesim mai mareu ca cei mai buni prieteni, am glumit am vorbit si dupa s-a urcat pe spatele meu ca sa o tin in spate, in momentul ala nu stiu ce gandeam, parca se impingea in mine sau ceva de genu, dupa cateva secunde cand s-a dat jos nu am rezistat si am pupato pe gura, ne-am sarutat timp de 30-40 de secunde dupa care a inceput sa planga si a plecat!
imi place de ea de cam 1 an dar ea nu stia!
faza e ca acum nu mai vorbeste cu mine, nu mai raspunde la masaje si azi nu a venit la scoala!
faza s-a intamplat ieri!
ce pot sa fac, nu vreau sa o pierd pentru ca pentru mine inseamna mult ca o am si ca cea mai buna prietena?
funda!

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ai violato.

| LoveSleep a răspuns:

Nu se leagă.
Ori fata e cu probleme psihice, ori tu erai atât de îndăgostit când ai scris, că în loc de 4 secunde, ai scris 40.

| andreirobert15 explică (pentru LoveSleep):

Am scris bine, e 40 nu 4!

| LoveSleep a răspuns (pentru andreirobert15):

Atunci nu rămâne decât prima variantă.
Ce persoană sănătoasă la cap fuge așa, din senin?

| andreirobert15 explică (pentru LoveSleep):

Era foarte speriata, nu mai stia ca sa faca dupa alea 40 de secunde ne-am oprit, s-a uitat la mine 2 secunde, a inceput sa planga si a plecat plangand!

| andreirobert15 explică (pentru LoveSleep):

Era foarte speriata, nu mai stia ca sa faca dupa alea 40 de secunde, ne-am oprit, s-a uitat la mine 2 secunde, a inceput sa planga si a plecat plangand!

| LoveSleep a răspuns (pentru andreirobert15):

Și tu ai stat ca prostu și te-ai uitat la ea laughing
Scuze, n-aveam cum s-o spun altfel.

Părerea mea e că n-ar fi trebuit să reacționeze așa. Acum, dacă tot a făcut-o, las-o puțin să-și revină și să se gândească ce vrea să facă. Dacă vezi că nu dă niciun semn, caut-o și cere-ți scuze.

| andreirobert15 explică (pentru LoveSleep):

N-aveam cum sa ma duc la ea pentru ca era foarte speriata, o speriam si mai rau, mi-a facut un semn cu mana sa o las!
cat despre faza s-o caut, maine o vad la scoala ca sunt cu ea in clasa ( daca vine )

| SkyPilot a răspuns:

Te duci la ea, iioferi o floare, iti ceri scuze daca ai facut ceva rau si ii spui ca te-ai lasat purtat de sentimente pentru ca o placi foarte mult si ti-ai dori sa fiti impreuna.

| ridhimagupta a răspuns:

Dac de la un sarut s-a speriat as tare atunci...

| Livelord a răspuns:

Nu inteleg, care e motivul pentru care a inceput sa planga si sa fuga?
Sigur nu ai muscat-o cumva? thinking

| andreirobert15 explică (pentru Livelord):

Hahaha nu, a fost un sarut foarte romantic, nu pot sa imi imaginez de ce a plecat!
putea sa plece din prima nu sa ne sarutam 40 de secunde si dupa sa plece, lucrul asta imi da ceva de banuit!

| ZMR97 a răspuns:

Din moment ce acel sărut a durrat 30-40 sec nu cred că ai de ce să îți faci probleme. Tot rău-nspre bine.

| rebiik a răspuns:

Du-te la ea acasa, si vorbiti.Iar atunci veti vedea daca o sa ramaneti impreuna sau nu. Sper ca te-am ajutat :*