| DanielAj1122 a întrebat:

A venit prietena mea la mine si am facut sex, dar cand am vazut ca imi vine mi-am scos penisul.Vreau sa mentionez ca ea era virgina. Sunt sanse ca sa iau vreo boala sau ca ea sa ramana insarcinata? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cand ai vazut sau cand ai simtit? Sanse sunt la ambele. Nu mari dar sunt.

4 răspunsuri:
| DanielAj1122 explică (pentru darrio2007):

Daca nu te superi, cam in cat timp imi pot da seama daca este insarcinata? In cateva zile?

| darrio2007 a răspuns (pentru DanielAj1122):

Peste doua saptamani isi poate face un test de sarcina. Dar, ti-am mai spus, sansele sunt mici ca sa ramana.

| Violleta2022 a răspuns:

1.Da, sunt sanse ca ea sa ramana insarcinata foarte uros, daca nu ai pus prezervativul, chiar daca nu ai ejaculat in ea!
2.Nu, nu sunt sase sa iei tu vreo boala de la ea, ea fiind virgina, deci, neavand niciodata sex inaintea ta.
3. Dar, este posibil ca tu sa ai deja o boala venerica si sa i-o fi dat-o si ei, pentru ca tu ai mai avut sex si cu alte femei, nu-i asa?

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual nu a fost protejat sunt posibile ambele situatii.