| noname1230 a întrebat:

Acum cateva zile am avut o discutie cu prietena mea despre unele intamplari din trecutul ei. Acele intamplari mi-lea marturisit in alte zile sub o alta foram. Pe scurt m-a mintit. Acum pun la indoial toate spusel ei. Cu pot sa scap de gandurile ca m-a mintit cu toate si sa nu mai imi fac fel si fel de scenari in cap? Am discutat cu ea pe tema asta si mi-a spus ca m-a mintit deoarece nu froia sa fiu dezamagita de ea. Acum simt ca imi mia ascunde ceva. Va rog un sfat!

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Gandeste-te ca ea te-a mintit ca sa nu iti schimb parea despre ea. Dar in acelasi timp ti-a spus adevarul. Din aceasta "intrebare" da de inteles ca tine mult la tine.

Depinde doar de tine sa scapi de acele "ganduri". E doar o fota a subconstientului tau de baga intr-o depresie. Incearca sa discuti mai pe larg acest subiect cu ea. O sa scapi de aceasta temere odata ce discuti cu ea mai detaliat.
Trebe sa te gandesti inasa fel ca pana la urma ea ti-a zis acele "intamplari" nu leai aflat de la alt cineva, nu prea multe fete au curaju sa recunoasca o minciuna

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Te-a mintit ca e virgina si nu e. se intampla, totusi daca ti-a marturisit inseamna ca ea are incredere in tine si te iubeste si te vrea langa ea de aceea ti le-a zis. Eu zic sa ii dai o sansa, fata a fost sincera!

| noname1230 explică (pentru Azµre):

Nu e vorba de asta. Oricum am aflat adevaru de la ea dupa ce am insistat foarte mult vorbim de 1 luna

| CityOfSatan a răspuns:

Da-i o sansa! Ce ai de pierdut? La prima abatere, JETT!

| noname1230 explică (pentru KeporLove):

Da dar am insitat foarte mult sa aflu adevaru... Si am acel sentimen ca imi ascunde ceva...

| Azµre a răspuns (pentru CityOfSatan):

+1 fa cum zice