| Cheloo200101030405 a întrebat:

Salut,acum o luna jumate am facut dragoste neprotejat cu prietena mea si am scapat mai mult de jumatete in ea, tin sa mentininez ca durata ciclului a fost de 5-6zile si am facut-o dupa trei zile de la trecerea menstruatiei. Vreau sa stiu daca e posibil sa fi ramas insaracinata daca i-a venit luna aceasta, ca de doua zile are ameteli si stari de voma si nu stiu ce sa zic, va rog, dau funda.

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Evident ca e posibil. Nu pot sa va inteleg, nu vreti copii, dar nici prezervativ nu folositi. Care-i faza?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

M-am uitat, din curiozitate, pe profilul tau. De pe 29 martie postezi aceeasi intrebare.
De atunci nu a facut un test de sarcina? laughing
Asteptati sa devina vizibila si apoi, nu? laughing)

| ChEnZ26 a răspuns:

E gravidă, clar

| Cheloo200101030405 explică (pentru ChEnZ26):

Si are si stari de oboseala si somnolenta si oboseste repede si pofta de mancare

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sarcina nu da simptome mai devreme de 3 saptamani! Asadar, ametelilesi starile de voma ale fetei au alte cauze, nu sexul si nici o posibila sarcina.

| sofisis a răspuns (pentru Cheloo200101030405):

TEST DE SARCINA...ati auzit de el?

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramana gravida.