| Andreea077 a întrebat:

Salut, am 14 ani și fratele meu are 15 ani și ar vrea sa pună mana pe fund la o fata și nu stie cum. Oare cum ar putea sa facă asta? O data mi-a spus ca a văzut o fata doar în chiloți și ar fi vrut sa ii pună ma pe fund dar i-a fost rușine și acum vrea din nou sa încerce sa pună mana pe fund la fete și nu stie cum, deci cum ar putea sa pună mana pe fund la fete?

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Voi traiti in jungla sau cum? Cum sa pui mana pe fundul unei fete fara acord? Da' chiar mi se pare ca aveti tupeu!

| LordCristobal a răspuns:

Pai daca il arde dorinta asta sa puna mana odata pe un fund!
Dar sa fie si constient de consecintele gestului sau.
Acum si daca pui mana pe fund unei fete poti sa o incurci rau de tot! Adica e posibil sa te alegi si cu o plangere din partea fetei.
Bine, depinde si de fiecare fata.
Cred ca ar fi mai bine ca fractu sa renunta la gandul asta prostesc!

| Hasbulla a răspuns:

Fractu e dobitoc?

| Violleta2022 a răspuns:

Parintii vostri nu va fac educatie acasa?
Cum sa atingi o fata pe fund, frate-tu este obsedat de la anisorii astia?
Poate avea repercursiuni actiunea lui, asta daca nu cumva il bate fata aia, de parintii ei sau scoala sa-i scada nota la purtare, pentru comportament de huligan.

| TobbyUwU a răspuns:

Bro, fratele tau nu a mai pus mana pe curu unei fete si are 15 ani?! Pai, in primul rand Trebuie sa fie in relatie cu acea fata, de exemplu : daca mergi pe strrada si iti arde sa pui mana pe curu lu una, ok il pui. Se uita aia la tine si iti da si un pumn... Deci da, mai bine sa fie iubita lui, siii sa nu o atinga fara sa il lase. gen La inceput o atinge pe fund, si asa vede daca il lasa sau nu. Funda?

| TobbyUwU a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu neaparat ca e obsedat, dar depinde daca fata il lasa sau nu, poate e omu depresiv, csf?

greece12
| greece12 a răspuns:

Poate-i bagi mintile in cap si renunta, pana o sa mai creasca si o sa-si faca o relatie stabila.
Curiozitatile astea cu tenta sexuala nu va fac bine deloc, sa stii.

| Mayhem666 a răspuns:

Asta se poate considera hartiure sexuala, stii nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru TobbyUwU):

Tu cati anisori ai?
Cum adica daca-l lasa fata?
Tu pe ce lume traiesti?
De cand fetitele au voie sa se lase pipaite de baieti?
Nici tu nu ai primi eduicatie acasa, de la parintii tai?

| CristianPetre2002 a răspuns:

Nu se face așa ceva părinți voștri nu v au învățat că nu este bine

| darrio2007 a răspuns:

Nici el nu este matur dar tu esti si mai rau.
Ce generatie!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai, sa isi aleaga o fata mai -meh-, sa vorbeasca cu ea cateva seri/zile, apoi sa iasa cu ea la o plimbare. Daca alege fata bine, si exista atractie intre ei, pune mana pe fund si o si saruta.

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Anunță polițiea

| Goete a răspuns:

Calatoresti in timp sau e fa i ca odata ai 15, odata 16 si acum 14 ani.
Eu cred ca ai o problema, daca intrebi tampenii din astea