| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, am 16 ani si vreau sa fac dragoste cu o fata. Nu am mai facut asa ceva si imi este tare frica si rusine( nu stiu imi imaginez ca dau gres sau ca nu intra eu o am de 13 cm si ma oftic ca e prea mica). Help

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Exista si degete, limba, buze. Merita sa incerci. Sa te protejezi.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, asa ca amana avenimentul pana cand va creste mare!

| aXy99 a răspuns:

Daca ai ocazia (adica daca fata vrea) n-ai ce pierde. Lasa rusinea deoparte. Daca n-ai cu cine, mai asteapta.

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Daca iti este teama ca nu o satisfaci, suna un prieten sa te ajute cu ceva material