| Horicuta a întrebat:

Salut.Am 16 ani.Sunt mic de înălțime și am față de copil de 12 ani.Credeti ca am vreo sansa sa am o prietena având în vedere situația de mai sus?

Răspuns Câştigător
| DanyelDani88 a răspuns:

Salut!
De ce n-ai avea sanse? Mai cresti, te mai dezvolti, nu este asta o problema. Esti bine asa cum esti, nu conteaza doar aspectul.
Uite, fetele nu se uita doar la aspect, daca stii cum sa te comporti cu ele, poti avea orice fata, insa chestia este ca trebuie sa va potriviti, intelegeti, conteaza mai mult cum esti in interior decat in exterior, ca frumusei sunt la tot pasul...baieti care sa le faca sa se simta iubite, protejate, intelese, mai putini, conteaza si de fata, cauta-ti una care sa caute ce am spus eu mai sus, nu sa caute bani, sau
Asadar, capul sus, frate, lasa grijile astea deoparte ca sunt doar in capul tau, fiecare le avem despre noi.

5 răspunsuri:
| AlexandraDL a răspuns:

Bineînțeles...in următoare perioadă te vei dezvolta mult si te vei schimba. Daca vrei sa grăbești asta, apuca-te de un sport rugby fotbal...

| Horicuta explică (pentru AlexandraDL):

Am trecut de pubertate

| RAY a răspuns:

Viitorul isi va da un raspuns

| Adda2216 a răspuns:

Sincer așteaptă la momentul potrivit si persoana potrivită va apărea nu te grăbi

| 1995CPS a răspuns:

Dragi copii, nu va grabiti si tineti minte ca lucrurile care se vor intampla in viata voastra sunt deja programate, deci mai pe scurt, toate la timpul' lor. eu am 23 ani si nu am barba laughing