| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani și încă n-am avut primul sărut pe buze :l
Adică am avut unul cu un tip care a venit pe la spatele meu si m-a sărutat pe fugă, dar nu am simtit nimic.
Pana acum am avut doar o relatie(dacă pot să-i zic asa) laughing cu un tip..la prima intalnire doar ne-am imbratisat, dar a doua nu a mai fost sa fie din cauza distantei..in fine.
E normal la varsta asta? laughing Adica,cand o sa am o relatie, ce reactie va avea baiatul? O să-i pară drăguț sau o sa creada ca nu stiu sa sarut si altele?

37 răspunsuri:
| Thomas_Jonny_1977_84RX a răspuns:

Alege persoana care ti-se pare ca tia cucerit inima, care consideri ca te iubeste cu adevarat nu sa te foloseasca, si vei avea si raspunsurile la intrebarile tale, cum saruti, dacai place de tine te va cauta mereu

| NekoLoriichan3 a răspuns (pentru Oxymorone):

Mersi happy

| NekoLoriichan3 a răspuns (pentru lolium):

Ehh laughing
o să-l aiwinking

| NekoLoriichan3 a răspuns:

Mersi la toți pentru răspunsuri big grin

| ScriitorulRomantic a răspuns (pentru MidnightR):

De fapt, asta înseamnă ciudat. Când ești diferit față de ceilalți.
DEX:
CIUDÁT, -Ă, ciudați, -te, adj. Care iese din comun, care șochează (prin aspect, manifestări, evoluție etc.); curios, straniu, bizar; ciudos (2). – Din bg. čudat „minunat".

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Stai liniştită o să fie perfect, nu trebuie antrenament, vine totul de la sine, plus că dacă tu eşti fata din poza de profil chiar eşti simpatică şi sunt sigur că o groază de băieţi sunt morţi după tine dar sunt prea ruşinoşi să îţi spună... Ai timp să pupi un batalion întreg şi să o faci cum trebuie. Salutări.

| NekoLoriichan3 a răspuns (pentru TheCuriousMonkey):

Eu sunt laughing
și mersi de încurajare și sfat big grin