| Ioan122 a întrebat:

Salut am 17 ani iubita mea 16 am am facut sex cu ea virgina acum 2 sap nu ia mai venit cilcu de 5 zile azi am facut un test de sarcina si nu este gravida dupa am facut sex si cand am scos p. din ea a curs mult sange chiag sa fie cilcu dar nu a durut-o burta a trecut 2 ore si nu are sange e normal?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai mai intrebat,
Lasa-ti iubita sa implineasca 18 ani si pe urma faceti sex, cand veti sti exact cum se fac copiii

| Emilian65 a răspuns:

Sunteți prea mici pentru a deveni părinți. Altădată protejați-va cu prezervativ.

| Violleta2022 a răspuns:

Un test de sracina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu prima urina de dimineata fiindca este cea mai concetrata.

Orice test facut inainte de 21 de zile (de la ultima partida sexuala), testul este inutil si va arata eronat.