| coolbobo a întrebat:

Am 17 ani si ieri am facut sex cu prietena mea, ea are 18 ani. ce riscuri sunt sa ramana gravida daca mi s-a spart prezervativul si ea a simtit lichidul dar am scos repede si am supt pi**a ei sa iasa tot.
Nu vrem o paguba, am mai facut sex cu ea si oral si normal dar nu ni s-a mai intamplat asa ceva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ia pilula de a 2a zii si apoi sa-si faca un test de sarcina chiar mai multe

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu mergeti impreuna la medicul ginecolog pentru orice eventualitate

| ryf007 a răspuns:

Tu vrei sa zici ca ti-ai baut sperma+alte chestii din vagin? rolling on the floor)bravo!

| NinaSimone a răspuns:

Repede la ginecolog! Poate ar trebui sa ia pilula de a doua zi

Răspuns utilizator avertizat
| Cristiann25 a răspuns:

Daca lua ea in gura intelegeam dar sa iti iei tu sperma nu vreau sa-mi imaginez.Esti bun pentru un film eventual Mr.Bean!

| Raiiiisa a răspuns:

Deci si barbatii inghitsmug
rolling on the floor

| 7639781254 a răspuns (pentru ryf007):

E dezgustator! laughinglaughing

| Captoresque a răspuns:

Nu, ăsta clar a făcut sex pe Club Penguin.

| IsabellaMood a răspuns (pentru Raiiiisa):

rolling on the floor))

| Raiiiisa a răspuns (pentru IsabellaMood):

Ce? n-am dreptate?laughing

| IsabellaMood a răspuns (pentru Raiiiisa):

Ba da! laughing)) Doar ca ai spus-o foarte comic! rolling on the floor