| elcosmin a întrebat:

Am aproape 16 ani, si sunt inca virgin. Mi-e frica sa ma dezvirginez. Cineva cu experienta, care ma poate ajuta? Dau funda! Cat de tare doare, o sa fie sensibil locul? Cat sange curge?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Stai cuminte, ca nu doare mai tare decat o mica si usoara zgarietura. Asta daca se rupe frenul. Sau asta vrei sa spui tu dezvirginez? De ce vrei sa o faci? Sunt barbati carora li se rupe "ata" mai tarziu decat inceperea vietii sexuale, iar altora niciodata.
Dar te rog sa nu faci prostia sa o tai cu ceva, ca se poate porni o hemoragie. sau sa tai nervul din acea zona. Si atunci pierzi si sensibilitatea placerii.
Nu curge sange mai mult decat de la o zgarietura, daca se rupe natural. Un lucru trebuie sa ai in vedre: sa o tratezi ca pe orice rana ca sa nu se infecteze.

10 răspunsuri:
| Akaal a răspuns:

Sange nu curge in cazul baietilor si nici durere, locul este sensibil oricum.
Nu iti face griji, nu te doare si nu sangerezi, dar recomand sa o faci intr-un mod placut si frumos, impreuna cu o fata, de ce nu.
Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns (pentru Akaal):

Poate se refera la alt loc unde e virginwinking

| Akaal a răspuns (pentru alina2k18):

In cazul asta nu il pot ajuta pentru ca nu am experimentat, dar poate ne spune el cum a fost dupa ce afla?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu cred ca se refera la asa ceva. Puberii si adolescentii cred ca dezvirginarea consta doar in ruperea frenului. Cand eram de varsta lui si in randul nostru umbla vorba ca nu "ai ata rupta" ca referire ca nu ai facut niciodata sex.
Daca e vorba de alt loc, acolo n-ar trebui sa curga sange. De durut, depinde de mai multi factori.

| elcosmin explică (pentru Akaal):

Pe. Net vazusem, sau auzisem de nu stiu unde ca curge sange. Multumesc mult de informatii!

| elcosmin explică (pentru Akaal):

O sa va zic laughing

| Akaal a răspuns (pentru elcosmin):

Nu iti face griji, nu curge sange deloc, pe net gasesti mai multe informatii false decat ai crede.

| anamaria82726 a răspuns:

Esti baiat. Cum sa curga sange si sa doaraa? laughing))

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ata noastra se rupe extrem de rar, si numai daca esti violent si nu respecti timpul necesar preludiului, absolut obligatoriu ca ea sa se lubrifieze, sa se destinda si sa fie pregatita sa te primeasca in ea!
Dar e mult mai fain daca te documentezi si ii explici si faci cu ea Petting. veti avea parte de multe senzatii si experiente faine.
Altfel, risti sa te paraseasca, dezamagita si frustrata, si sa mai si bata toba ca nu stii sa te porti!
SEXUL NU E CIOCOLATA, E MUULT MAI COMPLEX!

| Jonas94 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, nici o durere nu o să ai.
Pentru a evita orice neplăcere, folosește prezervativ, pentru că va atenua mult din efortul preluat de fren (ață).
Acum e important e să găsești tu pe una care să-ți rupă ața rolling on the floor).