| George3432 a întrebat:

Am avut erecții dimineața și seara în prezenta unui coleg de camera fără sa ma gandesc la sex cu el sau ceva. Ca sa fiu sigur ca-s ok m-am uitat și la un film porno cu homo și aproape am vomitat după câteva secunde. Vi s-a întâmplat sa aveți astfel de erecții? Este oarecum normal? Doar răspunsuri serioase.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tu crezi că pușca ta se uită împrejur când are chef să se scoale?!?
Normal că am avut erecții în tot felul de împrejurări. Nu asta determină orientarea ta sexuală.
Tu ai o altfel de problemă...

| George3432 explică (pentru mihai69):

Știu. Cred ca am fobie de homosexualitate

| GouDidodino a răspuns (pentru mihai69):

... La cap, daca ma întrebi pe mine

| George3432 explică (pentru GouDidodino):

Eu întreb dacă e normal sau nu. Vreau și eu sa fiu liniștit ca e normal

| Gofigi a răspuns:

Câți ani ai

| Emazio a răspuns:

E normal, nu el ți-a provocat erecția, de exemplu stiai ca atunci cand dormi penisul iti intra in erectie de 3-5 ori pe seara. Atunci cine iti provoaca erectia?

Dimineața si seara bărbații sunt cel mai activ sexual pentru ca atunci iti produce corpul mai mult testosteron.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu erectia determina orientarea sexuala.
Daca vreodata te vei simti atras de un baiat, vei simti ca te indragostesti si vrei sa faci sex cu el, atunci inseamna ca esti homosexual.