| eu22 a întrebat:

am avut o relatie de 6 luni cu un baiat mai mare cu 2 ani ..eu am 17. si el avrut sa intretinem relatii intime. dar eu nu am vrut am considerat ca nu-i timpul potrivit.el m-a parasit. plecit la alta o ferindui toate placerele... peste un an el se intoarce la mine si imi da de inteles sa ii mai dau o sansa. ce sa fac?

10 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

Poate se gândește că acum ești pregătită de pasul cel mare. laughing

| eu22 explică (pentru i86e2):

As dori seriozitate

| eu22 explică (pentru i86e2):

Pai lasa sa plece de undeve a venit

| eu22 explică:

Mersi pentru ajutor.

| eu22 explică:

Mersi de sfat

| AriannaAri a răspuns:

Cum a spus si @i86e2 sigur se gandeste ca acum esti pregatita sa faci sex cu el.
N-are rost sa te impaci cu el, te va intreba daca esti pregatita, tu ii vei spune ca nu iar el te va parasi iar.
Lasa-l.
Bafta.

| eu22 explică (pentru AriannaAri):

Merci

| DeeaMarry a răspuns:

Sa nu i-o acorzi!
Nu te-a stiut aprecia atunci cand a trebuit.
Asteapta persoana ce nu te va dezamigi astfel.

| heilig a răspuns:

Daca a plecat o data, fi sigura k o sa o mai faca. parerea mea e ca nu ar trebui sa ai incredere in el. din comportamentul lui, demonstreaza k nu te iubea in de ajuns cat sa te astepte pana cand esti pregatita. si daca asa mult isi dorea, te facea el sa te simti pregatita! sfatul meu, cauta pe altcineva. si daca iti da cineva un ultimatum gen: ori te culci cu mine, ori ne despartim, alege a 2-a varianta, pentru ca acea persoana cu siguranta nu simte nimic pentru tine!

| eu221 a răspuns:

Nu are rost sa te impaci cu el...