| Kytyy a întrebat:

Am nevoie de ceva sfaturi.big grin Imi place de un baiat din clasa a 12-a, eu sunt in a 9-a. De curand am facut rost de id'ul lui de mess si intr'o seara i'am scris...in seara aia am aflat ca si el ma place si nu stia cum sa intre in vorba cu mine si mi-a cerut numarul de telefon. De atunci tot vorbim.saptamana trecuta s-a despartit de prietena lui, o nebuna care l'o amenintat ca daca se desparte de ea isi taie venele laughing De atunci vorbeste altfel cu mine, cuvinte gen "iubito :*" si de astea. big grin Insa de cateva zile nu prea vorbeste cu mine.mereu ii scriu eu pe mess daca vreau sa vorbim si eu il salut prima pe la sc.nush ce sa fac, imi place de el si as vrea sa fim impreuna. big grin ceva sfaturi? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| vanessavan a răspuns:

Daca iti place asa de mult de el, vorbeste-i in fata. si intreaba-l de ce te-a lasat balta? daca nu prea mai vorbeste cu tine..si e rece cu tine ..atunci poate ca ii place de altcineva...sau poate ar trebui sa faci tu primul pas si sa-i vorbesti. sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja nu mai esti iubita lui. Ghinion.

| BunaciuneaTPU a răspuns:

Te foloseste.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Intreaba-l direct daca vrea ceva sau e doar o joaca happy

| Xtadelo a răspuns:

S-a plictisit de tine.

| mona a răspuns:

Nu cred ca tine cu adevarat la tine, te evita de cateva zile si tot cei posibil sa se fi impacat cu fosta

| Kytyy explică (pentru mona):

Cu fosta nu e...aia e cu altcineva big grin