| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am o intrebare.Sunt fata,cum as putea excita un baiat,gen cand iesim afara sau asa, apoi stiti ce urmeaza.Dar vreau sa stiu cum.Nu am chef de răspunsuri aiurea, scrieti doar cum sa o fac!

14 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai mai intrebat o data.laughing) Va cumparati amandoi inghetata pe bat si daca te place isi va imagina tot felul de lucruri cand te vede cum o mananci.Dar nu fi vulgara...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti sanatoasa la cap, mergi la psihiatru si vezi ce ai

| anonim3248 a răspuns:

Dacă aveți 14 - 15 ani nu poți face ce vrei că nu te ia în serios băiatul și va crede că glumești cu el.

| darrio2007 a răspuns:

Adica iesiti si vrei sa-l exciti afara? Se pare ca esti un copil imatur daca tu crezi ca e normal sa faci asa ceva.
Doamne, ce generatie!

| 4evergentleman a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu fii rău mai Cristi mai că sărăcuța e poate mai timida, nesigură pe ea, sau lipsită de experiență, sau cumintela și vrea și ea parte de bumti bumti ca orice om.

| 4evergentleman a răspuns:

Ești un copil ai 13 ani, ar trebui sa ai alte preocupări.

| BiancaaEB a răspuns (pentru 4evergentleman):

De unde stii tu

| Ararat a răspuns:

Ii soptesti ceva la ureche.

| Lightdark a răspuns:

Salut in legătură cu asta
-fie va cumpărați înghețată (o să își imagineze... orice )
Fie ii ceri un castravete/ morcov / banana și nu în ultimul rând te îmbraci provocator cu delcoteu la vedere așa ca în filme

| Kren a răspuns:

Ai 13 ani, fetițo! Ai astfel de preocupări la vârsta ta?! Părinții tăi știu ce faci tu cu băieții? Bagă-ți mințile în cap și lasă sexul.
E vară, citește o carte, du-te la bunici, plimbă-te prin parc, aerisește-ți creierul și lasă internetul și influențele proaste că îți distrugi viața de la vârsta asta.

| 4evergentleman a răspuns (pentru BiancaaEB):

Sunt atotștiutor. Întrebările tale ne sugerează că ai 13 ani. La vârsta ta mă uitam la desene. Pune mâna pe carte mai bine și lasa inepțiile că o să ai timp de relații după ce te ocupi de Școală.

| Hypefox a răspuns (pentru 4evergentleman):

Da oare ce sa excite fata la un băiețel de 13 ani ce are o "râmasoara" acolo. Si ea nici bine nu are puf si deja excitare pe ea. in 20 de ani de viața n am crezut sa ajung sa văd așa ceva la copii de 12-13 ani. Eu care la vârsta aia ma jucam cu pasărea in nisip laughing

| 4evergentleman a răspuns (pentru Hypefox):

Asta e generația new age, ba chiar unii se drogheaza de la vârsta asta, consuma alcool, fumează că așa au fost educați de părinți, familie sau și familia au viciile astea și le urmează tabieturile. Copiii din zona de azi sunt cam bolnăviori și needucați, dar asta că adulții sunt la fel de prosti ca ei și așa îi învață

| ywar a răspuns:

Bianca sau cum te-oi numi, esti proasta de lasi urme. Vai steluta ta. De ce ai vrea sa-l starnesti pe un l@bagiu?