| vasile07 a întrebat:

Salut,am o intrebare,un prieten de al meu mi se plinge ca dupa ce isi da drumu "ii moare" penisul,adica nu mai este tare,incepe sa se moaie si se face mititel, ce poate sa fie asta? e posibil asa ceva? astept raspunsurile voastre, multumesc mult

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Pai dupa ce se termina contactul sexual muschi penisului se relaxeaza si prin acest proces sangele se retrage din el si automat el se face "mic" pentru ca circulatia sangelui in el este limitata. Pastilele gen Viagra iti pun sangele in miscare in zona respectiva. Funda. Ciusssss

6 răspunsuri:
| Roberto_Roby_1994 a răspuns:

E ceva perfect normal, după ce ţi-ai terminat treaba mai rămâne tare doar puţin după care intră la somn.

| JackWolfskin a răspuns:

E mai mult ca perfect normal, dupa ce si a dat drumu excitatia scade imediat.

| MrAlex a răspuns:

Ghinionul lui laughing

| Azµre a răspuns:

Sunteți retardați?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunteti niste cauze pierdute.

| DNSK a răspuns (pentru Azµre):

Da nici destepti nu's. crede-malaughing))))