| alex1353 a întrebat:

Salut,am o problema destul de serioasa.Azi,am facut intr-un fel sex cu prietena mea,amandoi suntem virgini.Dar nu stiu daca am dezvirginat-o sau nu pentru ca nu am terminat,am intrat putin in ea,nu a curs sange,a iesit un lichid incolor, m-am udat si eu si ea.Ea a spus ca a simtit ca a intrat ceva in ea dar nu imi dau seama, ne-am oprit pentru ca s-a speriat foarte tare si m-a rugat sa ma opresc.Am dezvirginat-o sau nu?

14 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

A simțit că intră ceva în ea, v-ați speriat și v-ați oprit. Da oare ce credea ea că se va întâmpla?
Ia-o de mânuță, o duci la tine acasă și vă informați: Ce înseamnă sexul, ce presupune, riscuri, și restul.
Puteți însă să vă jucați cu păpușile și să vă uitați la desene, n-o să intre nimic în ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Posibil, ce conteaza atat de mult? o duc parintii la control?

| alex1353 explică (pentru LoveSleep):

Stiu ce inseamna sexul si ce presupune, am intrat in ea dar nu stiu daca i-am rupt himenul sau nu...

| Hakuouki a răspuns (pentru LoveSleep):

Papusile acelea, daca nu sunt folosite cum trebuie, pot intra in nas, in gura,
Ai dreptate, asta micu`, asculta-l.

| alex1353 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu o duce nimeni dar vreau eu sa stiu, asa, pentru mine.

| LoveSleep a răspuns (pentru alex1353):

Păi voi ce credeați că se va întâmpla? Eu nu reușesc să înțeleg.
Ați vrut să faceți sex sau nu?

| alex1353 explică:

Imi raspunde si mie cineva serios aici sau?

| alex1353 explică (pentru LoveSleep):

Da,normal,eram eu deasupra, am intrat putin in ea si nu stiu daca a simtit doar ca a intrat sau daca s-a rupt himenul...nu s-a patat de sange nici ea nici eu, a iesit doar un lichid care m-a udat si pe mine si pe ea, dupa care m-a rugat sa ma opresc...

| Hitback a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing)))) #mor

| LoveSleep a răspuns (pentru alex1353):

Înțeleg, până aici e totul NORMAL, asta înseamnă să faci sex. De ce v-ați oprit? Ce v-a speriat? Lichidul acela are rol de lubrifiere, nimic altceva. Sângele nu a ieșit pentru că n-ați apucat să faceți nimic.
Normal era să "intri", (de tot), să curgă acel lichid care e absolut normal și mai apoi să curgă și sânge, dar care nu e obligatoriu. Apoi să continuați. Ați început normal, de ce v-ați speriat nu știu. De fapt, știu. V-ați speriat pentru că nu sunteți pregătiți încă pentru asta.

| Izomer a răspuns:

Normal ar fi trebuit sa se pateze cu sange, deci nu

| frostxtq a răspuns:

Inca sunteti amandoi virgini. Prietena ta ar fi trebuit sa simta un anumit grad de durere si oricum, ca sa o dezvirginezi trebuie sa o penetrezi minim 5 cm, himenul nu se afla in exteriorul vaginului.
Legat de sange, nu toate fetele sangereaza la primul contact sexual. Exista fete cu himenul foarte elastic sau fete care pur si simplu nu simt durerea aproape deloc. Nu toate suntem la fel. Unele sangereaza mult, iar altele deloc.

| Otto2014 a răspuns:

Da,ai dezvirginat-o