| pnmvital a întrebat:

am o problema.eu de pe la 13 ani ma masturbez.am 16 ani si inca sunt virgin. problema e ca atunci cand o fac singur nu dureaza 5 minute si deja sunt gata. si mie cam frica, poate sa se intample la fel si cand o sa fac sex cu o fata? si mai trebuie sa mentionez ca am erectie foarte rebede. aproape din orice.

Răspuns Câştigător
| neolin a răspuns:

Stai linistit esti la pubertate cand hormonii urla in tine.nu are de ce sa iti fie frica cand iti vine sa te termini te mai opresti o mai saruti si tot asa.Totul vine de la sine. funda?

4 răspunsuri:
| budy55 a răspuns:

Nu ai nimic stai linistit

| catalin94 a răspuns:

De fapt cand intretii relatii sexuale...nu trebuie sa te gandesti la placerile din timpul actului, eu cel putin ma gandeam la avioane, masini laughing)) orice alceva.care iti intarzie erectiawinking

| AndreiLTX a răspuns (pentru catalin94):

Mai bine sa se gandeasca la cum sa o faca sa se simta mai bine pe persoana cu care face sex

| florg78 a răspuns:

Nu ai dc sa-ti faci complexe sunt reactii normale,pentru inceput cam tot asa se va intampla si cu fetele insa,continui cu un al doilea numar si tot asa. durata se mareste,incepi sa inveti sa te obisnuiesti, sa faci sex, dragoste e unul din cele mai placute momente mai ales ale adolescentei