| Andersann a întrebat:

Salut,am si eu nevoie de un sfat sa zic asa :

Sunt in clasa a 9-a, si am fost impreuna cu o colega cam 2 saptamani,cand ea a pus punct relatiei deoarece s-a impacat cu fostul ei prieten. Fata este inca intr-o relatie cu el,n-as vrea sa ma bag peste ei, mai ales ca data trecuta s-a lasat destul de urat cu niste amenintari si etc, insa ...imi surade ideea de a fii niste " prieteni cu beneficii " am impresia ca si eu ar cam cauta lucrul asta,in timpul orei facandu-mi de mai multe ori " ochi dulci " dar nu se poate pune problema de o relatie de iubire ci doar una de sex. Niciunul dintre noi nu mai este virgin,ea are o viata sexuala activa cu tipul acela,deci, ce parere aveti? Ar trebui sa ii propun si ei chestia asta?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai suficient tupeu poti sa-i propui. S-ar putea sa-i surada ideea, iar daca nu oricum nu pierzi nimic.Succes.

| Andersann explică (pentru corbulalbrosu):

Salut,mi-ai putea lasa si mie id-ul tau de messenger in privat? Multumesc mult.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Andersann):

Iti trimit prin mesaj

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Propune-i, este in beneficiul ambelor parti happy

| Andersann explică (pentru SkyPilot):

Nu stiu ce sa zic, mai mult in beneficiul meu laughing Ea are o relatie stabila cu un tip si fac sex regulat din cate am inteles ...deci laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Andersann):

Mai vede si ea lumea happy Lasa ca nu degeaba iti face ochi dulci.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Lucrul acesta este ca jocul "alba-neagra", nu ai cum sa anticipezi reactia fetei si nici daca ea va accepta sau va iesi din nou urat! Tu decizi daca merita! Conteaza pentru tine mai mult fata sau faptul ca faceti sex? Daca sexul conteaza mai mult, sa stii ca mai exista si alte fete cu care sa o faci!

| Gabriel_Giany_1998 a răspuns:

Frate ai o confuzie cred ea odata ce a fost cu tine si nu a mers inseamna ca in timpu relatiei tale cu ea tu ai fost pe postu de perna de plans fara suparare, de acea ea te considera un prieten de acea ea iti face ochii dulci te considera prietenul ei cel mai bun, nu exclud si chestia cu sexul, s-ar putea sasi doreasca dar nu imi surade gandu asta. Deci ai o confuzei intre o prietena si o persoana abia cunoscuta. Adica o prietena intodeauna o sa-ti faca ochii dulci deoarece te cunoate. Ear o necunoscuta iti face ochii dulci deoarece ar vrea sa te cunosca si eventual so duci in pat. Sper ca te-am ajutat